Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Leśny Potok otwarty na Boże Ciało
~~Jiimmy niezalogowany
14 czerwca 2022r. o 15:44
~~dociekliwy napisał(a): ... a co to jest te boże ciało
Głu piemu nie ma co tłumaczyć.. i tak nie zrozumiesz..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rad niezalogowany
15 czerwca 2022r. o 7:57
~~tonik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ultramarynowy Miłek napisał(a): No a te baseny PO co , u nas w Niemczech to są piękne baseny a w Polsce , komu to potrzebne .Qurwa jak czytam ty ...i z opozycji to ręce opadają , Wszystko nie PASUJE . Fack Off .Zastosowana autokorekta


Tak, pajacu, bo mieszkańcy są z opozycji :)

W opozycji do czego ? do kogo? do wszystkiego ..do wszystkich.. gamoniu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowa Niezapominajka niezalogowany
15 czerwca 2022r. o 7:59
Ruski troll
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniały Wiesiołek niezalogowany
15 czerwca 2022r. o 8:30
dobre za 4 osoby ponad 60 zł już widze te tłumy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~swa niezalogowany
15 czerwca 2022r. o 8:31
Dlaczego nikt nie słucha mieszkańców ?????????????????? baseny na Spacerowej to dramat ten remont .... z basenu zostanie sam beton
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
15 czerwca 2022r. o 8:39
~~swa napisał(a): Dlaczego nikt nie słucha mieszkańców ?????????????????? baseny na Spacerowej to dramat ten remont .... z basenu zostanie sam beton

Zrozum "pacanie", że władza wie wszystko najlepiej i nie musi się nikogo pytać.
Tylko nie wiem dlaczego kołacze mi się w głowie takie dziwne powiedzonko - Pycha kroczy przed upadkiem.
Ciekawe czy znajdą w okolicy firmę bez skrupułów, która będzie w stanie rozwalić te baseny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniały Wiesiołek niezalogowany
15 czerwca 2022r. o 9:56
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~swa napisał(a): Dlaczego nikt nie słucha mieszkańców ?????????????????? baseny na Spacerowej to dramat ten remont .... z basenu zostanie sam beton

Zrozum "pacanie", że władza wie wszystko najlepiej i nie musi się nikogo pytać.
Tylko nie wiem dlaczego kołacze mi się w głowie takie dziwne powiedzonko - Pycha kroczy przed upadkiem.
Ciekawe czy znajdą w okolicy firmę bez skrupułów, która będzie w stanie rozwalić te baseny.

wiem ale jest coś takiego jak konsultacje społeczne ... i to przed inwestycjami powinno być robione ... bo dla kogo to do cholery ma być dla ratusza?????????????? dla lansu w tv????? no chyba bo jakoś nikt nie pyta mieszkańców co i jak ma być .... jest i macie wiwatować na cześć cara ....kur..wa mać komuna czy jak?????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
15 czerwca 2022r. o 13:42
~~Sczerniały Wiesiołek napisał(a):
wiem ale jest coś takiego jak konsultacje społeczne ...

Może i jest. Ale nasz car już dawno o tym zapomniał. Przecież on i tak wszystko wie najlepiej, to po kiego się pytać i niepotrzebnie marnować pieniądze podatników na jakieś konsultacje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza