Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjanci dbali o nasze bezpieczeństwo i walczyli z patologią
~~Rudoczerwony Bukszpan niezalogowany
22 czerwca 2022r. o 8:13
Tytuł i cały ten artykuł zapewne zlecony przez milicję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Aralia niezalogowany
22 czerwca 2022r. o 9:58
Jak czytam te komentarze to się zastanawiam czy naprawdę jest aż tak źle z naszą Policją? ale kto by nas bronił przed bandziorami gdyby nie Policja ,ja do Policji nie mam zastrzeżeń pracę mają wredną ,kiedyś nawet namawiałem syna żeby poszedł do policji ale syn powiedział że nie mógł by się szarpać z pijakami ,ćpunami ,mordercami i bandziorami .Teraz twierdzę że dobrze zrobił że mnie nie posłuchał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudoczerwony Bukszpan niezalogowany
22 czerwca 2022r. o 10:11
~~Błękitna Aralia napisał(a): Jak czytam te komentarze to się zastanawiam czy naprawdę jest aż tak źle z naszą Policją? ale kto by nas bronił przed bandziorami gdyby nie Policja ,ja do Policji nie mam zastrzeżeń pracę mają wredną ,kiedyś nawet namawiałem syna żeby poszedł do policji ale syn powiedział że nie mógł by się szarpać z pijakami ,ćpunami ,mordercami i bandziorami .Teraz twierdzę że dobrze zrobił że mnie nie posłuchał .

hmmm jest tragicznie,a jeśli tego nie widzisz,to zobacz jak pilnują kaczora za nasze pieniądze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Pysznogłówka niezalogowany
22 czerwca 2022r. o 12:00
~~Rudoczerwony Bukszpan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitna Aralia napisał(a): Jak czytam te komentarze to się zastanawiam czy naprawdę jest aż tak źle z naszą Policją? ale kto by nas bronił przed bandziorami gdyby nie Policja ,ja do Policji nie mam zastrzeżeń pracę mają wredną ,kiedyś nawet namawiałem syna żeby poszedł do policji ale syn powiedział że nie mógł by się szarpać z pijakami ,ćpunami ,mordercami i bandziorami .Teraz twierdzę że dobrze zrobił że mnie nie posłuchał .

hmmm jest tragicznie,a jeśli tego nie widzisz,to zobacz jak pilnują kaczora za nasze pieniądze

Co oni mają wspólnego z kaczorem ? Chyba tyle co z każdym innym rządzącym zawsze przepisują się do partii rządzącej a robią to co partia komunistyczna im zaprogramowała. Sami swoi można powiedzieć to jest klika oni specjalnue przyjmują takich buraków jak Wolański i Wilk czy Wiśniewski i buraki jak grucą czy dolgharz zapewniają im bezkarność i ochronę. Służą w końcu mafii dzięki nim my się nimi jesteśmy kryminaluzowani i karani jeśli się bronimy przed fałszywymi oskarżeniami bo przecież mamy się poddać i wziąć odpowiedzialność nawet za akcję ich oszustów ! Jest tragicznie to nie jest Polska jedtey pod zaborem tych buraków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Pysznogłówka niezalogowany
22 czerwca 2022r. o 12:04
~~milicja z partią napisał(a): Kiedy ratownicy reanimowali mężczyznę, jeden z interweniujących policjantów miał powiedzieć: "No to będzie jak z Igorem". To nawiązanie do śmierci Igora Stachowiaka, który sześć lat temu zmarł po torturach we wrocławskim komisariacie.

Później, jeszcze przed odjazdem karetki, ten sam policjant miał dodać: "Wartość tego człowieka dla społeczeństwa jest zerowa, ale módlmy się, żeby wrócił do siebie".[/c
Ach czyżby bo widzisz po tym jak mnie wrobili ratownik stwierdził że mnie z godnością nie należy traktować już się nawet zastanawiali czy mnie pawulonem nie potraktować ale burdukiewcz to szanowane nazwisko gościa który handluje uprawnieniami cisza... Taka współpraca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Pysznogłówka niezalogowany
22 czerwca 2022r. o 13:14
Niech powalczą z patologią na własnym podwórku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Pysznogłówka niezalogowany
22 czerwca 2022r. o 13:20
~~Błękitna Aralia napisał(a): Jak czytam te komentarze to się zastanawiam czy naprawdę jest aż tak źle z naszą Policją? ale kto by nas bronił przed bandziorami gdyby nie Policja ,ja do Policji nie mam zastrzeżeń pracę mają wredną ,kiedyś nawet namawiałem syna żeby poszedł do policji ale syn powiedział że nie mógł by się szarpać z pijakami ,ćpunami ,mordercami i bandziorami .Teraz twierdzę że dobrze zrobił że mnie nie posłuchał .

Oni się z nim nie szarpią przyjrzyj się im. Widziałeś żeby się szarpali oni lubią zniszczyć i poniżyć normalnego człowieka który im nie podskoczy wtedy stosują wszelkie techniki usypiania ale bandziora nie ruszą. Zwróć uwagę na to co robią faktycznie sam się przyjrzyj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Pysznogłówka niezalogowany
22 czerwca 2022r. o 13:35
~~milicja z partią napisał(a): Kiedy ratownicy reanimowali mężczyznę, jeden z interweniujących policjantów miał powiedzieć: "No to będzie jak z Igorem". To nawiązanie do śmierci Igora Stachowiaka, który sześć lat temu zmarł po torturach we wrocławskim komisariacie.

Później, jeszcze przed odjazdem karetki, ten sam policjant miał dodać: "Wartość tego człowieka dla społeczeństwa jest zerowa, ale módlmy się, żeby wrócił do siebie".

Igor nie miał wartości dla społeczeństwa ? Chyba dla milicji nie miał ? Od kiedy to milicjant określa wartość przydatności ? Ja jestem dla nich i jeszcze paru innych bardzo nieprzydatną znaczy co miałam.juz im dałam już nie potrzebują już lepiej mają. Znaczy można mnie zabić ? Należy mnie zabić bo już nie jestem.wam.potrzrbna ? Inna młodą dziewczyna widocznie też nie przedstawiała wartości bo można było zrobić z niej szmatę żeby milicjant który wstąpił w ich szeregi tylko po to żeby nadużywać władzy mógł poczuć się twardy znowu. Dosłownie i w przenośni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.