Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Izabela Leszczyna i Zofia Czernow w sobotę w Bolesławcu
~~Bladofioletowy Rącznik niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 6:34
PO i PiS to jedno i to samo. Nawet ludzie i wyborcy. A wyborcy, obu ugrupowań, to ludzie nie rozumiejący świata i współczesności. Albo nieroby i roszczeniowy, albo budżetówka, którą wszyscy utrzymujemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za qtas niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 6:51
~~Bladofioletowy Rącznik napisał(a): PO i PiS to jedno i to samo. Nawet ludzie i wyborcy. A wyborcy, obu ugrupowań, to ludzie nie rozumiejący świata i współczesności. Albo nieroby i roszczeniowy, albo budżetówka, którą wszyscy utrzymujemy.


A ty kto ,ojciec dalej na ruskich TIR-ach pomyka ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Rącznik niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 7:11
~~co za qtas napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladofioletowy Rącznik napisał(a): PO i PiS to jedno i to samo. Nawet ludzie i wyborcy. A wyborcy, obu ugrupowań, to ludzie nie rozumiejący świata i współczesności. Albo nieroby i roszczeniowy, albo budżetówka, którą wszyscy utrzymujemy.


A ty kto ,ojciec dalej na ruskich TIR-ach pomyka ?
Nie na tirach, a na froncie. Uczestniczył w zdobyciu Azowstalu. A teraz ma inne zadania w marszu do zwycięstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za qtas niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 8:26
~~Bladofioletowy Rącznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~co za qtas napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bladofioletowy Rącznik napisał(a): PO i PiS to jedno i to samo. Nawet ludzie i wyborcy. A wyborcy, obu ugrupowań, to ludzie nie rozumiejący świata i współczesności. Albo nieroby i roszczeniowy, albo budżetówka, którą wszyscy utrzymujemy.


A ty kto ,ojciec dalej na ruskich TIR-ach pomyka ? Nie na tirach, a na froncie. Uczestniczył w zdobyciu Azowstalu. A teraz ma inne zadania w marszu do zwycięstwa.

Z czego żyjecie ,alimenty choć płaci ? ,rubel stoi wysoko . Masz inne ,,międzynarodowe'' rodzeństwo ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca peło niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 8:53
Ktoś mnie pyta dlaczego głosuje na PO? Ja mówie, że my mówimy, że jak piniendzy nie ma to nie ma, jak programu nie ma to nie ma, jak muru nie ma to........a to to nie, ale jak mówimy że w budżetówce damy 20% to możemy zamrozić na 5 lat nawet, albo że jakby natura chciała to by dała władzę, to są dla mnie argumenty nie do zbicia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Skalnica niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 9:51
~~Spurek Totalnie POje a napisał(a): No to zobaczymy na zdjęciach czy te 20 osób będzie czy nie . Ja zrozumie że wstyd jak cholera .

Tak często goszczą, ciekawe czy płacą za wynajem sali ? W obietnicach mają tylko ODSUNĄĆ PIS od władzy i nie mają pojęcia co dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Słonecznik niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 9:53
przyjdę na pewno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Skalnica niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 9:54
~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pistacjowa Lawenda napisał(a): Dobra, obstawiamy ile będzie ludzi. Ja daje na grubo: 20 max!


Na mnie nie liczcie cieniasy...;D

No właśnie, szkoda czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie