Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Izabela Leszczyna i Zofia Czernow w sobotę w Bolesławcu
~~Miodowa Skalnica niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 9:56
~~PaniL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~8 gwiazdek napisał(a): Ale kilku yebniętych Pisowców się tu spuszcza ,przecież nie będą robić takiej chucpy jak wy z Kaczorem ,najpierw spęd pachołków potem generalna próba Jarosław ,Jarosław Polskę zbaw i w świetle fleszy relacja w TVP szczujnia .


Ciebie nie wpuszczamy bo nie umiesz ortografii, no jak piszesz "hucpa" no jak jak jak?

Ortografia właściwa do imprezy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Skalnica niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 9:58
~~Wyborczyni PO napisał(a): Szkoda ,że nie będę mogła uczestniczyć w spotkaniu z tą wspaniała Posłanką ponieważ nie będzie mnie w Bolesławcu ,jednak namawiam wszystkich chętnych żeby posłuchali co Pani Poseł ma do powiedzenia

Słuchałem w tv, nic ciekawego, tylko kawa przestała smakować zanim przełączyłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Skalnica niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 10:02
~~donek napisał(a): donek idzie w jakość a nie w ilość nawet jak będzie jeden to jakościowo będzie jak 20 tysi.

Przyjdą wazeliny i ci co w mediach chcą się pokazać- SAMI AWOI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Skalnica niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 10:09
~~8 gwiazdek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~PaniL napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~8 gwiazdek napisał(a): Ale kilku yebniętych Pisowców się tu spuszcza ,przecież nie będą robić takiej chucpy jak wy z Kaczorem ,najpierw spęd pachołków potem generalna próba Jarosław ,Jarosław Polskę zbaw i w świetle fleszy relacja w TVP szczujnia .


Ciebie nie wpuszczamy bo nie umiesz ortografii, no jak piszesz "hucpa" no jak jak jak?
Srak kupczyk kupczyk pisowska szmato .Chucpa Chucpa Chucpa .Ch.j albo h.j jaki ci lepiej pasuje ,chyba dłuższy .
Zastosowana autokorekta

NO I TAKI MAJA ELEKTORAT i jak mogą tacy rządzić w trudnych czasach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taki profi niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 11:02
~~Butelkowy Słonecznik napisał(a): przyjdę na pewno

Pozdrawiam p. Zosię .Cenię bardzo wysoko kontakt fachowy w rozprawie prawno-wodnej dotyczącej poboru wody z Kaczawy dla zaniedbanego zakładu -profesjonalna osóbka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asia niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 11:30
To ta pani będzie potwierdzać twierdzenie że jakby natura chciała to by sama zrobiła?
A program po wyborach?
To bardzo ciekawa prelekcja się zaczyna w Bolesławcu. Pozdrawiam ze Lwówka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 11:39
~~Asia napisał(a): To ta pani będzie potwierdzać twierdzenie że jakby natura chciała to by sama zrobiła?
A program po wyborach?
To bardzo ciekawa prelekcja się zaczyna w Bolesławcu. Pozdrawiam ze Lwówka.


To oczywista oczywistość Asiu , jakby natura chciała..., ale w twoim przypadku nie chciała i jak to mówią ; jakiego mnie panie Boże stworzyłeś ,takiego mnie masz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Skalnica niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 12:51
~~jadzia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Asia napisał(a): To ta pani będzie potwierdzać twierdzenie że jakby natura chciała to by sama zrobiła?
A program po wyborach?
To bardzo ciekawa prelekcja się zaczyna w Bolesławcu. Pozdrawiam ze Lwówka.


To oczywista oczywistość Asiu , jakby natura chciała..., ale w twoim przypadku nie chciała i jak to mówią ; jakiego mnie panie Boże stworzyłeś ,takiego mnie masz

Asia naturę ma nienaganną, tylko ty jakoś się chyba nogami do przodu rodziłeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.