Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sołtys wraz z Radą sołecką i burmistrzem Nowogrodźca zapraszają do Gościszowa na Pecenicę
~~Alabastrowy Żółwik 4 lipca 2022r. o 18:44
~~Czarniawy Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mieszkanka gminy napisał(a): Relich nie ma wstydu paradować się po imprezach po tym co zrobił ,ja na jego miejscu podała bym się do dymisji.

Na jego miejsce trzeba zasłużyć - wiedza, profesjonalizm, intelekt, doświadczenie. Z Pani wypowiedzi wynika jednak, że ani z gramatyką, ani ze stylistyką Pani jeszcze się nie zaprzyjaźniła. Nie łatwo chyba będzie się znaleźć na jego miejscu, więc dymisja Pani również nie grozi. Proszę odpoczywać, korzystać z dobrej pogody i wspaniałych gminnych wydarzeń.


"Wiedza, profesjonalizm, intelekt, doświadczenie". Ja pierniczę, padłem i leżę. A może to żart? O kim to, bo trudno to pojąć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.