Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
REKLAMA Święto Wina
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cztery osoby chcą być wójtem Gromadki - połowa to kobiety!
~~Zack 7 lipca 2022r. o 17:52
Żaden lewak niech nie liczy na mój głos. W obecnych wyborach nie mam innej alternatywy, muszę głosować na Patryka Hałkę.
Lewacy w naszej gminie rządzą od dekad, dla mnie to wystarczająco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~BAM-BAM 7 lipca 2022r. o 18:10
~~Różowofioletowy Osteospermum napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mieszkanka napisał(a): Głosuje na Patryka Hałke. Dość tych układów !! Młodość wygrywa

już mówiłaś - będzie miał ten jeden głos - jak chcesz młodości to wystaw kandydata ze SP Gromadka

niezła siara - jestem żonaty i z nowogrodźca - chcę być wójtem Gromadki

Ciekawi mnie kogo popierasz, wiedz za tym, że twój kandydat będzie miał jakieś 20 głosów.
Ja zagłosuję na młodego gdzie by on nie mieszkał. Słyszałem, że w Bolesławcu, choć pochodzi z Nowogrodźca, a rodzina w pewnej części ze gminy Tomaszów Bolesławiecki.
Jak tak poszukasz to Kawki z Jugosławii, Lidki gdzieś z Krynicy, albo Rzeszowskiego a Ewy z Lubelskiego.
Ammmeeen.
~~Kasztanowata Funkia 7 lipca 2022r. o 21:17
Gminie przyda się ktoś z zewnątrz. Nieuwikłany w kolesiostwo i żadne układziki, kto spojrzy na gminę obiektywnie. Pozostali choćby nawet i twierdzili inaczej, z pewnością mają już swoje uprzedzenia do jednych, a przez palce patrzą na drugich.
~~Modrawy Dziurawiec 7 lipca 2022r. o 21:21
~~Zack napisał(a): Żaden lewak niech nie liczy na mój głos. W obecnych wyborach nie mam innej alternatywy, muszę głosować na Patryka Hałkę.

Bo jesteś pisowskim lemingiem
~~Zack 7 lipca 2022r. o 21:31
~~Modrawy Dziurawiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zack napisał(a): Żaden lewak niech nie liczy na mój głos. W obecnych wyborach nie mam innej alternatywy, muszę głosować na Patryka Hałkę.

Nie nie jestem, jestem narodowcem, ale od nas nikt nie kandyduje, więc nie mam innej alternatywy jak zagłosować na kandydata z PiS.
~~Modrawy Dziurawiec 7 lipca 2022r. o 21:56
~~Zack napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Modrawy Dziurawiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zack napisał(a): Żaden lewak niech nie liczy na mój głos. W obecnych wyborach nie mam innej alternatywy, muszę głosować na Patryka Hałkę.

Nie nie jestem, jestem narodowcem, ale od nas nikt nie kandyduje, więc nie mam innej alternatywy jak zagłosować na kandydata z PiS.

Narodowcem czy faszystowcem ?
~~Zack 7 lipca 2022r. o 21:58
A ty ruszystem i putinistą.
~~Zack 7 lipca 2022r. o 22:02
Faszyści to narodowy socjalizm, czyli jacyś lewacy narodowi, niestety to nie polscy narodowcy. Widać, że teczkę psu do budy w rzucałeś/ałaś..
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Gerresheimer