Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kochać ten kraj czy go znienawidzić?

18442
PIS-PO-PRL
6 lipca 2022r. o 13:28
W każdym kraju można znaleźć "prawne absurdy", głupie i głupsze. Wystarczy wpisać w google i ma się całą listę.
Absurdem to jest zadać pytanie "czy można znienawidzić kraj" bo się o którymś z nich dowiedziało.

no ale że marian w Polsce przebywa za karę, to każdy powód dobry aby ją znienawidzić ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
6 lipca 2022r. o 13:31
takiej formy wypowiedzi używa się W TYM KRAJU od lat...

mówili i mówią to ludzie od prawa do lewa... ludzie z ''układów'' i ludzie stojący poza nimi ...
to słowa normalne bo pokazują pewną formę krytycyzmu do tego co tu się wyprawia ...

a ja nie wiedzę W TYM KRAJU niczego co by mu wróżyło lepszą przyszłość więc jedyne co mogę zrobić to pisać tak jak piszę a ty możesz się tu obruszać i ...nic więcej...;D

napisz mi ''prawaku'' czy skoro tak kochasz TEN KRAJ chodzisz w ubraniach z przypiętą kokardkę w barwach biało czerwonych?
bo dziwnym trafem nie widzę na ulicach czy sklepach takich kokardek ale żółto niebieskie owszem...;D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
7 lipca 2022r. o 8:23
~~Horus napisał(a):
bo dziwnym trafem nie widzę na ulicach czy sklepach takich kokardek ale żółto niebieskie owszem...;D

I znów lewackie szydło wyszło z worka. Wasze działanie najczęściej ogranicza się do pustych gestów, nic co konstruktywne, nic co buduje. Lewaków najłatwiej rozpoznać na fejsie. Zmieniają sobie skórki przy każdej akcji. A to bronili dzików, a to przyozdabiali się błyskawicą, a to beonili TVN-u. My "prawacy" skłaniamy się bardziej ku działaniom niż gestom. A barwy biało-czerwone? Wpoiłem swoim dzieciom i wnukom szacunek wobec tych barw. Wywieszam flagi wtedy, gdy powinny być wywieszone. Pierś przyozdabiam na piało-czerwono też wtedy, kiedy trzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
7 lipca 2022r. o 9:41
A przeszkadza ci że w tym kraju dozwolone jest to by obok niesionych flag w barwach białoczerwonych noszono flagi FN i LSNS ? By w tym kraju symbolika ''czarnego słońca'' nie była niczym złym na marszach ''niepodległościowych'' .
Jesteś kosmicznym wręcz hipokrytą ...takim ''prawakiem'' bo o ''prawicy'' wiesz tyle co o zarówno Unii jak i ''trójmorzu'' ;D ...a co pokazałeś wczoraj przypisując ich powstanie zasługom ''yankee''...;D

możesz w klarowny sposób napisać o sobie że jesteś prawicowcem?
a jeśli tak to na jakiej podstawie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
7 lipca 2022r. o 10:23
Mi nic nie przeszkadza. Jeśli ktoś jest na złej drodze, to bardziej powinno przeszkadzać jemu niż mnie. Ja jedynie mam obowiązek go kochać i upomnieć, że błądzi. Hipokryzji to raczej szukaj u swoich, którzy głoszą wolność, a większego zamordyzmu niż w komunie, nie spotkasz nawet u Muzułmanów.
Prawicowiec to ktoś, kto używa rozumu. Lewak, to ktoś, kto rozum spycha na dalszy plan a górę biorą emocje. Dlatego lewactwo zawsze płacze nad rozlanym mlekiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
7 lipca 2022r. o 11:33
Kochani hodowcy trzody chlewnej ,za te boczusie i parówki w Lidlu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
7 lipca 2022r. o 11:52
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Mi nic nie przeszkadza. Jeśli ktoś jest na złej drodze, to bardziej powinno przeszkadzać jemu niż mnie. Ja jedynie mam obowiązek go kochać i upomnieć, że błądzi. Hipokryzji to raczej szukaj u swoich, którzy głoszą wolność, a większego zamordyzmu niż w komunie, nie spotkasz nawet u Muzułmanów.
Prawicowiec to ktoś, kto używa rozumu. Lewak, to ktoś, kto rozum spycha na dalszy plan a górę biorą emocje. Dlatego lewactwo zawsze płacze nad rozlanym mlekiem.

a zauważyłeś że nic oprócz kolejnych sloganów nie napisałeś?

nic ci nie przeszkadza...;D
wygodnictwo czy nieuctwo? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
7 lipca 2022r. o 12:02
Jeśli jesteś nieukiem, przecież nie mogę mieć o to do ciebie pretensji. Może po prostu nie masz zdolności do nauki. Tak bywa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.