Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Usmażyliśmy jajka na placu Piłsudskiego!
~~Chabrowa Kalmia niezalogowany
20 lipca 2022r. o 13:24
Horus napisał(a): za oszpecenie tych jesionów przy gazowni ktoś powinien odpowiedzieć przed sądem...
codziennie mijam te ''kikuty '' i przysłowiowy'' nóż w kieszeni się otwiera'' kiedy to się widzi...

ktoś kompletnie nie ma pojęcia o tym na czym polega ''prześwietlenie korony '' drzew...

drugą sprawą jest to jak teraz zachowa się ''miasto'' po wprowadzeniu ''ustawy deszczowej'' i kto poniesie za to koszta...
państwo już o ''swoje'' zadbało...80% podatków trafi do państwowej kasy ...20% wróci do samorządów...
poczytajcie o tym o ile wzrosną stawki za metr kwadratowy waszych pięknych ,wykostkowanych podjazdów do np. garaży...;D

a ja tymczasem pojadę sprawdzić stan wody na Bobrze...no i czy jeszcze coś w nim płynie...;D



Te jesiony nie są na terenie 'gazowni' tylko stoją na terenie MZGK i do nich należy kierować pytania a bolec info powinien pisemnie przeprosić 'gazownię' za niszczenie wizerunku firmy i stawianie jej w złym świetle .
A te jajka są wysuszone a nie usmażone..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 lipca 2022r. o 13:47
napisałem ''przy gazowni'' ...to charakterystyczny obiekt a ja nie wnikam czyj to teren...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ronald niezalogowany
20 lipca 2022r. o 14:06
Co Ci ludzie Romana ? Tyle pieniędzy za parking biorą a klimatyzacji na placu nie łaska założyć !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowa Kalmia niezalogowany
20 lipca 2022r. o 14:20
Horus napisał(a): napisałem ''przy gazowni'' ...to charakterystyczny obiekt a ja nie wnikam czyj to teren...

Tak myślałem ale nawiązałem że nawiązujesz do poprzedniego newsa bolec info.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska niezalogowany
20 lipca 2022r. o 14:37
Nie narzekajcie, że gorąco. Jeszcze zatęsknicie za tym ciepłem zimą, PiS wam to zagwarantuje. Bez światła ,wody ,gazu i opału .
Mamy to jak w banku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniała Lnica niezalogowany
20 lipca 2022r. o 14:50
Bolesławiec zabetonowany podobnie jak głowy radnych bezradnych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Modrzew niezalogowany
20 lipca 2022r. o 15:54
Każdy kto kupi ekogrszek w Liddlu dostanie 10% zniżki na Leśny Potok i będzie mógł zaparkować za pierwsze pół godziny za darmo w Kauflandzie i wejdzie do muzeum Piklera jak Norwedzy je wyremontują ,będzie też miał zniżkę na baseny przy Spacerowej jak Pogoda załatwi remont.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Forsycja niezalogowany
20 lipca 2022r. o 16:06
Jaki problem zrobić wotum zaufania dla PiS.
Przegrają to wtedy PO i SLD wezmą się do roboty i ludziom będzie żyło się dostatnio ,praca będzie ,benzyna po ,5 zł.
Sami krzyczeli zamykać kopalnie bo klimat się uszkadza a teraz co węgla mało będzie
zimno.To ja już nic nie wiem.
Acha za czasów PO podwyżki emerytury
dostałam 8zl.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima