Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
18 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie w ciągu dwóch dni
~~swa niezalogowany
20 lipca 2022r. o 13:21
nie testować i bedzie 0 zakażen i po temacie .... panike siać tylko umiecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Męczennica niezalogowany
20 lipca 2022r. o 13:30
Po pierwsze zakażony to nie chory (99% jest bezobjawowych). Po drugie, 80-90% testów jest fałszywie pozytywnych. Nakręcanie "pandemii" srowida trwa w najlepsze. Czy ludzie znów to łykną? Na opamiętanie się redakcji tego portalu nie liczę, bo już udowodnili, że są covidianami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawa Macierzanka niezalogowany
20 lipca 2022r. o 14:53
~~Słomkowa Męczennica napisał(a): Po pierwsze zakażony to nie chory (99% jest bezobjawowych). Po drugie, 80-90% testów jest fałszywie pozytywnych. Nakręcanie "pandemii" srowida trwa w najlepsze. Czy ludzie znów to łykną? Na opamiętanie się redakcji tego portalu nie liczę, bo już udowodnili, że są covidianami.

Brawo za komentarz poprostu nic ująć nic dodać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lewicowy Wolnościowiec niezalogowany
20 lipca 2022r. o 16:57
Powinniśmy iść drogą Australii, tam myślą nad wprowadzeniem lockdownu, plus dodatkowo więcej testować wrócić do kwarantanny oraz maseczek. Bez jakichkolwiek działań i udawania że nie ma pandemii doprowadzimy do dramatycznej sytuacji. Polsko obudź się, wirus nie zniknął, uderza że zdwojoną siła. Ja już nie proszę, ja błagam o obowiązek szczepień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 lipca 2022r. o 17:03
a takiego ''wała'' ...;D
możesz tu sobie błagać ...


Dopisane 20.07.2022r. o godz. 17:03:

''Australijski ekspert ds. Covid dr Norman Swan powiedział, że należy „błagać ludzi”, aby nie szli do pracy i przywrócić obowiązkowe noszenie masek, ponieważ szczepionki „nie działają tak dobrze jak kiedyś” - poinformował w poniedziałek australijski portal news.com.au.''

zamiast maseczek ,nie chodzić do pracy...
i dać wszystkim nową ''tarczę osłonową'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Pernecja niezalogowany
20 lipca 2022r. o 17:23
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Kokornak niezalogowany
20 lipca 2022r. o 17:43
~~Lewicowy Wolnościowiec napisał(a): Powinniśmy iść drogą Australii, tam myślą nad wprowadzeniem lockdownu, plus dodatkowo więcej testować wrócić do kwarantanny oraz maseczek. Bez jakichkolwiek działań i udawania że nie ma pandemii doprowadzimy do dramatycznej sytuacji. Polsko obudź się, wirus nie zniknął, uderza że zdwojoną siła. Ja już nie proszę, ja błagam o obowiązek szczepień.

Skocz z wiaduktu do Bobru na główkę. Będzie jednego ...a mniej.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lewicowy Wolnościowiec niezalogowany
20 lipca 2022r. o 18:01
Bardzo proszę o posłuchanie, poczytanie ekspertów, profesorów którzy znają się jak inny na chorobach wirusowych. Namawianie do odebrania sobie życie świadczy o wychowaniu, a bardziej o brakach w wychowaniu, pozostaje tylko współczuć.

Na mnie to nie działa, bo uważam że jestem tu osoba jedna z inteligentniejszych, jak nie najbardziej inteligentna i to niektórych boli, że piszę prawdę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima