Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Liczne awarie pociągów Kolei Dolnośląskich na linii Bolesławiec - Wrocław
~~ja niezalogowany
21 lipca 2022r. o 19:33
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Realny niezalogowany
21 lipca 2022r. o 20:03
Czyli tak to właśnie jest K D też ma chyba miano ZOSIA SAMOSIA o taka nasza kolej no przecież nic się nie stało a że 40 stopni C. kto by na to patrzył pasażerowie mają siedzieć cicho zamknąć gębę i czekać i już
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grażyna niezalogowany
22 lipca 2022r. o 12:09
Ostatnio gdy jehałem pociągiem do Wrocławia to pociąg stanoł w polu. Gdy zapytałam się co się stało to kondóktor powiedział że złapaliśmy kapcia.
Szok. Dlaczego w pociągach nie zmienia się opon letnich zamiast jeździć na zimowych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoruda Kolendra niezalogowany
22 lipca 2022r. o 17:36
~~Realny napisał(a): Czyli tak to właśnie jest K D też ma chyba miano ZOSIA SAMOSIA o taka nasza kolej no przecież nic się nie stało a że 40 stopni C. kto by na to patrzył pasażerowie mają siedzieć cicho zamknąć gębę i czekać i już

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Kalmia niezalogowany
23 lipca 2022r. o 1:31
~~na wstecznym napisał(a): bardzo często mimo zgłoszeń pasażerów pociągi,nie czekają na siebie,dodatkową atrakcją jest czas oczekiwania na transport zastępczy,tak naprawdę działanie K.D kwituje hasło reklamowe"jedziesz dwa razy dłużej w tej samej cenie'''


Jeżeli coś czeka na was to ktoś czeka na was w innym pociągu tamci ludzie też chcą dojechać na czas. Później kondom na szlaku bo coś wyjechało nie o czasie i przebiegi na nowo trzeba ustalac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Uczep niezalogowany
25 lipca 2022r. o 4:57
Kiedyś jeden pociąg zabłądził ,zamiast do Zgorzelca pojechał do Lubania .Zapytany konduktor co się stało,odpowiedział:no kur..a nie wiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~x123 niezalogowany
25 lipca 2022r. o 8:56
~~Marengo Uczep napisał(a): Kiedyś jeden pociąg zabłądził ,zamiast do Zgorzelca pojechał do Lubania .Zapytany konduktor co się stało,odpowiedział:no kur..a nie wiem.

Trzeba było wezwać policję - ktoś z kolei (dyżurny ruchu) był pijany?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morska Trzmielina niezalogowany
25 lipca 2022r. o 18:36
~~Marengo Uczep napisał(a): Kiedyś jeden pociąg zabłądził ,zamiast do Zgorzelca pojechał do Lubania .Zapytany konduktor co się stało,odpowiedział:no kur..a nie wiem.

Nie ma takiej opcji żeby pociąg zabłądził. Nie ma. To raczej ty się zgubiłes.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza