Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gigantyczny pożar w strefie ekonomicznej w Osłej
~~Malinowy Rojnik niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 13:22
tym w hutach palą zamiast węglem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Szałwia niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 13:23
~~Lazurowa Macierzanka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xxx napisał(a): Przywoziłem tam te śmierdzące baloty z zagranicy przez jakiś czas, głównie na powrocie do Polski i szlag mnie trafiał, że wwoże taki syf do naszego kraju ale byłem kontrolowany na granicy w Jędrzychowicach i po sprawdzeniu dokumętów i ładunku na naczepie jechałem dalej tzn. do Prodigo w Osłej na rozładunek. Pytanie moje do urzędników jak długo jeszcze będziemy śmietniskiem dla bogatszej Europy? Dodam, że jestem kierowcą a nie właścicielem firmy transportowej.

Tych nielegalnych ekstra dostaw nikt nie kontroluje na zewnątrz bali regularne śmieci wewnątrz azbest i inne nie kwalifikujące się do recyklingu za to zamiast jeden transport są 3 na tą samą okazję

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Szałwia niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 13:30


~~Fiołkowa Szałwia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lazurowa Macierzanka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xxx napisał(a): Przywoziłem tam te śmierdzące baloty z zagranicy przez jakiś czas, głównie na powrocie do Polski i szlag mnie trafiał, że wwoże taki syf do naszego kraju ale byłem kontrolowany na granicy w Jędrzychowicach i po sprawdzeniu dokumętów i ładunku na naczepie jechałem dalej tzn. do Prodigo w Osłej na rozładunek. Pytanie moje do urzędników jak długo jeszcze będziemy śmietniskiem dla bogatszej Europy? Dodam,
~~Fiołkowa Szałwia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lazurowa Macierzanka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xxx napisał(a): Przywoziłem tam te śmierdzące baloty z zagranicy przez jakiś czas, głównie na powrocie do Polski i szlag mnie trafiał, że wwoże taki syf do naszego kraju ale byłem kontrolowany na granicy w Jędrzychowicach i po sprawdzeniu dokumętów i ładunku na naczepie jechałem dalej tzn. do Prodigo w Osłej na rozładunek. Pytanie moje do urzędników jak długo jeszcze będziemy śmietniskiem dla bogatszej Europy? Dodam, że jestem kierowcą a nie właścicielem firmy transportowej.

Tych nielegalnych ekstra dostaw nikt nie kontroluje na zewnątrz bali regularne śmieci wewnątrz azbest i inne nie kwalifikujące się do recyklingu za to zamiast jeden transport są 3 na tą samą okazję

Skoro jest Pan kierowca, to Pan wie że śmieci z zagranicy są monitorowane. Bez dokumentów np sent (czyli Urzad Celny) nie wiedzie Pan na teren Polski. To jakie nielegalne?? A skoro Pan wiózł bez dokumentów to złamał Pan prawo. A może to Pan nielegalnie to robi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielona Lilia niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 15:30
~~Fiołkowa Szałwia napisał(a):

Ktoś napisał: ~~Fiołkowa Szałwia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lazurowa Macierzanka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xxx napisał(a): Przywoziłem tam te śmierdzące baloty z zagranicy przez jakiś czas, głównie na powrocie do Polski i szlag mnie trafiał, że wwoże taki syf do naszego kraju ale byłem kontrolowany na granicy w Jędrzychowicach i po sprawdzeniu dokumętów i ładunku na naczepie jechałem dalej tzn. do Prodigo w Osłej na rozładunek. Pytanie moje do urzędników jak długo jeszcze będziemy śmietniskiem dla bogatszej Europy? Dodam,
~~Fiołkowa Szałwia napisał(a): Ktoś napisał: ~~Lazurowa Macierzanka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xxx napisał(a): Przywoziłem tam te śmierdzące baloty z zagranicy przez jakiś czas, głównie na powrocie do Polski i szlag mnie trafiał, że wwoże taki syf do naszego kraju ale byłem kontrolowany na granicy w Jędrzychowicach i po sprawdzeniu dokumętów i ładunku na naczepie jechałem dalej tzn. do Prodigo w Osłej na rozładunek. Pytanie moje do urzędników jak długo jeszcze będziemy śmietniskiem dla bogatszej Europy? Dodam, że jestem kierowcą a nie właścicielem firmy transportowej.

Tych nielegalnych ekstra dostaw nikt nie kontroluje na zewnątrz bali regularne śmieci wewnątrz azbest i inne nie kwalifikujące się do recyklingu za to zamiast jeden transport są 3 na tą samą okazję

Skoro jest Pan kierowca, to Pan wie że śmieci z zagranicy są monitorowane. Bez dokumentów np sent (czyli Urzad Celny) nie wiedzie Pan na teren Polski. To jakie nielegalne?? A skoro Pan wiózł bez dokumentów to złamał Pan prawo. A może to Pan nielegalnie to robi?

Czy Pan jest z Prodigo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowa Perowskia niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 16:00
He he monitorowane?
może 1/100
ale kto wie, może to co się stało w osłej to ostatni etap recyklingu? z pewnością wyniki śledztwa wykażą jak było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 17:04
~~Indygowa Perowskia napisał(a): He he monitorowane?
może 1/100
ale kto wie, może to co się stało w osłej to ostatni etap recyklingu? z pewnością wyniki śledztwa wykażą jak było

:-) :-) wyniki czego ? Śledztwo w beslawcu ? A jaki ma być wynik bo już przesądzony chyba ? Po dogłębnej analizie materiału stwierdzamy że śmieci się spaliły. Śledztwo długie trzy miesiące bo składanie liter w wyraz zabiera czas tym specom kryminalystami to może być za trudny temat dla nich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 17:06
Jak ludzie zaczną zdychać będą mówić że to następna fala kowida i że rak płuc guz mózgu i niepełnosprawne dzieci to wynik choroby współistniejącej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yeti niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 17:36
z prywatnych zł powinien zasponsorować kanapki i napoje chcąc zdobyć głosy a nie z urzędu kasa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.