Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA JAWA zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ryszard Kawka wójtem gminy Gromadka
~~Jasnolawendowa Sanwitalia niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 7:14
Ludzie przestańcie, jest po wyborach, czas na pracę. Dobre przemówienie Kawki, daje dużo do myślenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowa Lewizja niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 7:24
~~Przemo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Treds napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~lii napisał(a): A kto był przewodniczącą komisji?

Pani z Wierzbowej. Ma na imię Leokadia.
Ta Leokadia to wredna i fałszywa suka, pierwsza plotkara w GOPS,
chyba też już prawie na emeryturze.
Lapa, łapę myje, Rysu mordo dawaj dla Lilki stołek. Ha ha


Ale pojechał Lilce , ha,ha !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 7:57
Podziękowania Kawki dla sekretarza Matyjewicza to jawne naplucie w twarz nie tylko demokracji, ale wszystkim uczestnikom wyborów, zarówno startującym jak i wyborcom. Czy Pan w ogóle sobie zdaje jak te słowa brzmią? Wy już nawet nie stwarzacie pozorów jakiejś etyki. Idziecie na rympał! Za co Pan dziękował sekretarzowi miasta, który jest zobowiązany być bezstronnym i współpracować z urzędnikiem wyborczym. Pytam, za co Pan mu dziękował? Takie zachowanie ociera się o nadużycie urzędnicze, o zwykłej etyce nie wspominając. Pan w ogóle sobie nie zdaje sprawy z tego co powiedział. To wszystko pokazuje kto wygrał wybory, a obecność Romana i podziękowania dla niego, gdzie całą kampanię udawał, że go nie ma to kolejny gruby temat. Mądrzy mieszkańcy Gromadki wiedzą co teraz będzie. Gmina Gromadka - pod wpływami Bolesławca. Wstyd!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowy Lędźwian niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 15:27
~~Andrzej napisał(a): Podziękowania Kawki dla sekretarza Matyjewicza to jawne naplucie w twarz nie tylko demokracji, ale wszystkim uczestnikom wyborów, zarówno startującym jak i wyborcom. Czy Pan w ogóle sobie zdaje jak te słowa brzmią? Wy już nawet nie stwarzacie pozorów jakiejś etyki. Idziecie na rympał! Za co Pan dziękował sekretarzowi miasta, który jest zobowiązany być bezstronnym i współpracować z urzędnikiem wyborczym. Pytam, za co Pan mu dziękował? Takie zachowanie ociera się o nadużycie urzędnicze, o zwykłej etyce nie wspominając. Pan w ogóle sobie nie zdaje sprawy z tego co powiedział. To wszystko pokazuje kto wygrał wybory, a obecność Romana i podziękowania dla niego, gdzie całą kampanię udawał, że go nie ma to kolejny gruby temat. Mądrzy mieszkańcy Gromadki wiedzą co teraz będzie. Gmina Gromadka - pod wpływami Bolesławca. Wstyd!


Łoni liczyli na wpływ Nowogrodźca, przepraszam Nowogrodzkiej.
Taka szkoda :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.