Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ryszard Kawka wójtem gminy Gromadka
~~Buk niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 20:39
~~Und napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Saskow napisał(a): A ty za oborowych nie boisz się?
Co wybory komisja powinna się zmieniać, a Lilka siedzi tam prawie zawsze. Nie było jej tylko wtedy jak do powiatu kandydowała.
Więc co Matyjewicz obsadził osobę której tylko on był pewny. Przypadek?



Ja bym ci znajdo nie odpuścił ,zapłacił byś solidną karę ,to by cię nauczyło nie kłapać dziobem.
Prokurator ,milicja ,redakcja i mamy cię .Pani Lidio , niech pani wyrwie chwasta .

Jak prokuratura nie ma co robić, to niech sprawdzi kilka ostatnich wyborów w Gromadce, jak to się miało.
Bo szczerze mówiąc dawno mi się to nie podoba.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowa Skalnica niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 21:15
~~Buk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Und napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Saskow napisał(a): A ty za oborowych nie boisz się?
Co wybory komisja powinna się zmieniać, a Lilka siedzi tam prawie zawsze. Nie było jej tylko wtedy jak do powiatu kandydowała.
Więc co Matyjewicz obsadził osobę której tylko on był pewny. Przypadek?



Ja bym ci znajdo nie odpuścił ,zapłacił byś solidną karę ,to by cię nauczyło nie kłapać dziobem.
Prokurator ,milicja ,redakcja i mamy cię .Pani Lidio , niech pani wyrwie chwasta .
Jak prokuratura nie ma co robić, to niech sprawdzi kilka ostatnich wyborów w Gromadce, jak to się miało.
Bo szczerze mówiąc dawno mi się to nie podoba.





,,Ta Leokadia to wredna i fałszywa suka, pierwsza plotkara w GOPS,
chyba też już prawie na emeryturze.
Lapa, łapę myje, Rysu mordo dawaj dla Lilki stołek. Ha ha ''


Kumaj młocie że to sąd zapyta cię o dowody że to Leokadia to wredna i parszywa suka .

Jutro ,jako prawnik wyślę jej skrean tego paszkwilu , i za darmo będę ją reprezentował .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawnik niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 21:47
A ja będę obrońcą właściciela tekstu.
Udanej nocy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Saskow niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 22:25
No dobra, dowodów nie ma.
To co myślę o Lilce to moja sprawa.
W sprawie wyborów nie modę niczego udowodnić, bo nikt mnie do dokumentów tj. kart, protokołów nie dopuści.
Tak że sorry Lilka, bierz sobie stołek po Rysiu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dzidziuś niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 0:29
Dajcie już spokój z tą gromadką, wybraliście wójta ok,
więc teraz cisza w eterze,kogo interesuje jakaś wichura
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Und niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 5:52
~~Saskow napisał(a): No dobra, dowodów nie ma.
To co myślę o Lilce to moja sprawa.
W sprawie wyborów nie modę niczego udowodnić, bo nikt mnie do dokumentów tj. kart, protokołów nie dopuści.
Tak że sorry Lilka, bierz sobie stołek po Rysiu.



,,Ta Leokadia to wredna i fałszywa suka, pierwsza plotkara w GOPS,
chyba też już prawie na emeryturze.
Lapa, łapę myje, Rysu mordo dawaj dla Lilki stołek. Ha ha ''

Możesz się wytłumaczyć tylko z tego ,,Ha ha'' ,prokurator ci odpuści , na resztę musisz mieć DOWÓD .
Bajeczki o wolności słowa i że to tylko twoje zdanie , to wsadź sobie wiesz gdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Bukszpan niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 6:38
~~Saskow napisał(a): No dobra, dowodów nie ma.
To co myślę o Lilce to moja sprawa.
W sprawie wyborów nie modę niczego udowodnić, bo nikt mnie do dokumentów tj. kart, protokołów nie dopuści.
Tak że sorry Lilka, bierz sobie stołek po Rysiu.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Und niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 7:12
,,Ta Leokadia to wredna i fałszywa suka, pierwsza plotkara w GOPS,
chyba też już prawie na emeryturze.
Lapa, łapę myje, Rysu mordo dawaj dla Lilki stołek. Ha ha ''


Przepraszasz tu pod nazwiskiem Panią za darmo za ,,wredną parszywa sukę ''albo przeprosisz za pieniądze . Kalkuluj , czas masz do przedpołudnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.