Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Istotne informacje o przechodzeniu przez jezdnię - czyli jak zmarnowano czas policji
~~Szaroczarny Wrzosiec niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 17:39
Ja pr..le, co za ........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółty Rabarbar niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 17:41
Skarżypyta

"Piotruś nie był dzisiaj w szkole,
Antek zrobił dziurę w stole,
Wanda obrus poplamiła,
Zosia szyi nie umyła,
Jurek zgubił klucz, a Wacek
Zjadł ze stołu cały placek."

"Któż się ciebie o to pyta?"
"Nikt. Ja jestem skarżypyta."

Przeczytaj sobie ten wierszyk może coś zrozumiesz. Zachowałeś się gorzej niż dziecko!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowy Szupin niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 17:56
Ot mi historyja Marczewskiego w wielkim mieście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rysiek niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 17:57
Art.13.2 i 3 Prawa o ruchu drogowym stanowi ,że przechodzenie przez jezdnię po za przejściem dla pieszych jest dozwolona ,gdy odległość od przejścia przekracza 100 m .Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia ,przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu . Przechodzenie przez jezdnię po za przejściem dla pieszych ,o którym mowa w ust.2 jest dozwolona tylko pod warunkiem ,że nie spowoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub utrudnienia ruchu pojazdów .Pieszy jest zobowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdom i do przeciwległej krawędzi jezdni iść drogą najkrótszą ,prostopadle do osi jezdni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
9 sierpnia 2022r. o 17:57
~~Rezedowy Szupin napisał(a): Ot mi historyja Marczewskiego w wielkim mieście

Jak by nie było najlepszego i najpopularniejszego dziennikarza w Bolesławcu :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~okloo niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 18:05
Horus napisał(a): ''Ostatecznie okazało się, że droga jest drogą wewnętrzną, choć nie jest oznakowana jako wewnętrzna, ...''

a kto wyraził to ''ostateczne ''słowo? ... policjantka?
krótko ...
jeżeli droga nie jest oznaczona jako wewnętrzna to taką nie jest ...
idąc dalej - skoro taką nie jest to jest drogą podlegającą miastu a jak wiadomo tu można się poruszać -jeśli nie ma ograniczeń- z prędkością 50km/h

a więc zarządzający - w tym przypadku Brico - nie dopełniło pewnego obowiązku...

niekiedy odnoszę wrażenie że funkcjonariusze z naszej ''drogówki'' nie do końca są w pewnych sprawach przeszkoleni lub myślą że na widok munduru wszystkim się ugną kolana...;D

Ku.... co to za eksperta tu macie, on zawsze tak ma? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 18:08
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taaa niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 18:10
od miejsca wypadku do pasów jest dokładnie 50 m taki wielki to problem żeby skorzystać z przejścia DLA PIESZYCH?
Ładny przykład dajecie .... może wszyscy zaczniemy tamtędy chodzić bo przecież dziennikarz może i nie jest karany?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.