Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Milion złotych nagrody za wskazanie osoby odpowiedzialnej za zanieczyszczenie Odry
~~Niebieskofioletowy Omieg niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 15:11
~~Donek napisał(a): Te oszołomy oferują milion zł za wskazanie tego co zatruł Odrę ,pytanie od czego są służby które za takie sprawy odpowiadają ,dobrze wiedzą kto tą rzekę zatruł tylko chcą to zamieść pod dywan ,oczywiście ciągle powtarzając że Na Wiśle też była awaria Czajki którą zarządza Prezydent Warszawy,tylko ja mam pytanie czy wtedy zdechła chociaż jedna rybka ? bo jakoś nie było widać żeby śnięte ryby płynęły Wisłą.


Było sporo zdechłych ryb w Wiśle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za patologia niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 15:21
~~Niebieskofioletowy Omieg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Donek napisał(a): Te oszołomy oferują milion zł za wskazanie tego co zatruł Odrę ,pytanie od czego są służby które za takie sprawy odpowiadają ,dobrze wiedzą kto tą rzekę zatruł tylko chcą to zamieść pod dywan ,oczywiście ciągle powtarzając że Na Wiśle też była awaria Czajki którą zarządza Prezydent Warszawy,tylko ja mam pytanie czy wtedy zdechła chociaż jedna rybka ? bo jakoś nie było widać żeby śnięte ryby płynęły Wisłą.


Było sporo zdechłych ryb w Wiśle.


W dupie byłeś i g*wno widziałeś pryszczaty biedaku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leśne Ruchadło niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 15:44
Obstawiam, że to Tusk z Trzaskowskim zrobili 'zamach' - zatruta kiełbasa i trująca brzoza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Cząber niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 15:50
To dywersant TUSK.Czekam na nagrodę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 17:39
~~Leśne Ruchadło napisał(a): Obstawiam, że to Tusk z Trzaskowskim zrobili 'zamach' - zatruta kiełbasa i trująca brzoza.

Ja bym stawiał na przeterminowane szczepionki na srowida.No bo gdzie one się podziały?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J PIS niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 18:14
To są PISowskie rządy, Pinokio zdymisjonował dwie płotki w swoim rządzie a w Odrze grube ryby pozdychały .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Balzac niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 19:05
Prokuratura tak samo szuka tego, który zatruł Odrę, jak szukali handlarza bronią ,kumpla Szumowskiego i Cieszyńskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~okloo niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 20:09
To podobno rudy jad wypuścił do odry :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza