Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Milion złotych nagrody za wskazanie osoby odpowiedzialnej za zanieczyszczenie Odry
~~Tusek niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 21:56
Uprzejmie melduję ,że Odrę zatruł Tusk i PO pomogli im jeszcze ci z Lewicy i Hołownia no i PSL też w tym uczestniczył ,proszę ten milion mi wypłacić na konto 1234 0000 5678 0000 9000
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowa Morwa niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 22:41
W WODACH POLSKICH NA KIEROWNICZYM STANOWISKU EGZYSTUJE TESC J .SASINA I JEGO FAMILIA PO ZA TYM ZE KUPILI PONAD 350 WOZOW TERENOWYCH ZA 340 000 TYS SZTUKA NIE POTRAFIOM ZROBIC NICZEGO I TAK OD 2018 chlopcy z Pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JP3 niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 22:42
~~Tusek napisał(a): Uprzejmie melduję ,że Odrę zatruł Tusk i PO pomogli im jeszcze ci z Lewicy i Hołownia no i PSL też w tym uczestniczył ,proszę ten milion mi wypłacić na konto 1234 0000 5678 0000 9000

Wypłacone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wędkarz niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 22:53
Wykupiłem kartę wędkarską z myślą ,że wybiorę się na rybki nad Odrę ,pytam tych ...ów kto mi odda 250 zł które musiałem uiścić w PZW .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leśne Ruchadło niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 22:56
~~okloo napisał(a): To podobno rudy jad wypuścił do odry :D


'Jadowity' to Obszczaniec - jakby co.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sego niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 23:00
~~Tusek napisał(a): Uprzejmie melduję ,że Odrę zatruł Tusk i PO pomogli im jeszcze ci z Lewicy i Hołownia no i PSL też w tym uczestniczył ,proszę ten milion mi wypłacić na konto 1234 0000 5678 0000 9000

Brakuje ci jeszcze 6 liczb, powinno być 26
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Szupin niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 23:13
~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ela napisał(a): Dlaczego ta katastrofa się wydarzyła? Bo mogła. Bo rząd i prokuratura jest zajęta tym żeby podsłuchiwać i ścigać opozycje, a nie zajmować się tym do czego został powołany. Pierwszy komunikat o tej olbrzymiej katastrofie ekologicznej trwał w telewizji rządowej zaledwie 54 sekundy, natomiast szkalowanie Tuska, który już od 7 lat nie rządzi w tym kraju, nie jest osobą decyzyjną i nic od niego nie zależy, trwało 10 minut. To za co ten rząd bierze pieniądze za historie czy za teraźniejszość? To jest największa katastrofa od 70 kilku lat która zabija nie tylko rzekę ale i turystykę w tym regionie, która zabija ludzi którzy tam żyją z tych biznesów, zabija okoliczne wędkarstwo, naturę obszaru 2000. Łza się w oku kręci

Sanepid,policja,media zajęci ściganiem i piętnowaniem bogu winnym ludzi bez kagańców i łamiących faszystowski lockdown

Kto kogo TERAZ ściga za brak maseczek? Chodzę po mieście i nie widzę żeby ktokolwiek je nosił. To już było katastrofa wydarzyła się teraz. Trzymajmy się teraźniejszości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kapusta niezalogowany
15 sierpnia 2022r. o 5:26
Emeryci i renciści myją i golą się w Odrze ,bo oszczędzają na rachunkach.To oni są trucicielami ,a nie Tusk,Kamysz i Biedroń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.