Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W czasie długiego weekendu bolesławieccy policjanci interweniowali na terenie powiatu 181 razy.
~~Lazurowa Macierzanka 16 sierpnia 2022r. o 21:19
O nie zaczyna się robić gazeta milicyjna. Ile razy w takim razie pomogli w wyłudzeniu ile razy próbowali na śmieciarza kogoś pobić ile razy bezprawnie inwigilowali osobę niewygodna np z kim się spotyka i kto był na obiedzie i czy chodzi do kościoła ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MO 17 sierpnia 2022r. o 10:19
BRAWO MILICJA!!! Podobno aresztowano też sprawców podpalenia wysypiska oraz osoby odpowiedzialne za zatrucie Kwisy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.