Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska odmiana szarańczy ...piSS

~~Ala niezalogowany
31 sierpnia 2022r. o 16:44
~~jadzia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ala napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~jadzia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ala napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~jadzia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Faryzeusz napisał(a): Byłem w ZOMO, byłem w ORMO teraz jestem za platformą .


Od czasu powszechnego internetu , możemy przekonać się na własne oczy jak ogromny odsetek matołów ukrywał się w narodzie.
Ktoś może być zszokowany, ale prawda jest brutalna… większość z PIS-d to biedna ciemnota, zaściankowi frustraci, karierowicze i zwykli idioci .

A ty takie plugastwa pisząc kim jesteś? Panią profesor?

Dlaczego dla ciebie profesor to ktoś lepszy ? Zobacz np.Pawłowicz , to jest dopiero chamidło . Co ci będę Ola kadziła ,prawda w oczy kole i odezwały się nożyce.

A może nożyce to ty Jadzia? Pozdrawiam i mądrości kobiecej i delikatności i kultury słowa życzę.


Olka dzięki za życzenia ,baba a jajami jestem . Ja tylko uderzyłam w stół ,na co odezwały się nożyce .


I tak zakończymy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 sierpnia 2022r. o 16:45
Pax miedzy ''baby'' ...;D ...pax ...

każda z was ma wybór...ide albo nie idę ...
jedna ma prawo pomaszerować sobie z powiedzmy Jachirą :D druga dla odmiany z Godek...;D
tylko idźcie innymi trasami ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gęglawy niezalogowany
31 sierpnia 2022r. o 16:46
~~jadzia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Faryzeusz napisał(a): Byłem w ZOMO, byłem w ORMO teraz jestem za platformą .


Od czasu powszechnego internetu , możemy przekonać się na własne oczy jak ogromny odsetek matołów ukrywał się w narodzie.
Ktoś może być zszokowany, ale prawda jest brutalna… większość z PIS-d to biedna ciemnota, zaściankowi frustraci, karierowicze i zwykli idioci .

takie właśnie ,,lasie" kacappy wwieźli w '39 na czołgach do Polski, żeby ich sucze POtomstwo prowadziło kraj ku ruinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prezydent Gromadki niezalogowany
2 września 2022r. o 6:06
Reparacje sie nam po prostu należą ,a paskudni Niemcy nie chcą płacic ,wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
2 września 2022r. o 7:09
~~Prezydent Gromadki napisał(a): Reparacje sie nam po prostu należą ,a paskudni Niemcy nie chcą płacic ,wstyd.

Reparacje to nam się należą nie tylko za II WŚ.
Jak wyrwaliśmy się spod kurateli Rosji, staliśmy się żerowiskiem hien z zachodu, głównie Niemiec. "kupili" od nas nasze cukrownie i najzwyczajniej w świecie je zburzyli. Nasze stocznie musieliśmy tez złożyć na ołtarzu "współpracy". Odebrali nam praktycznie cały przemysł. Co nowocześniejsze wywieźli do siebie, resztę zburzyli. Nam pozostawili montownie, gdzie możemy pracować za głodowe stawki.
Tak więc do reparacji za IIWŚ należałoby doliczyć kolejne kilka bilionów złotych.
Jak to było możliwe? Wystarczyło wypromować do władzy kilku niemieckich agentów i się dało.
Zostaliśmy ograbieni. Inie tylko z dóbr materialnych. Całe pokolenie wyjechało do roboty do Niemiec. Pokolenie, które wy wychowaliśmy i wykształciliśmy za nasze ostatnie grosze. Wyjechali budować potęgę Niemiec. Odbieraliśmy to jako wielką łaskę. A było to kolejne łupienie narodu polskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan z lasu niezalogowany
2 września 2022r. o 7:15
6 200 000 000 000 zł : 38 000 000 ludzi = 163 tysiące zł na łeb. Już wiecie, co za to kupicie
Kaczyńskiego zatykającego biało-czerwoną na Bramie Brandenburskiej, najbardziej bym chciał zobaczyć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 września 2022r. o 8:00
mnie najbardziej rozśmieszyło to że mkkwacz będzie chciał ''zmienić mentalność Niemców'' ;D

udało mu się to z milionami Polaków i kurdupel myśli że z Niemcami zrobi to samo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Sadziec niezalogowany
2 września 2022r. o 8:12
Za każdy dzień zwłoki w wypłacie reparacji ,Kaczyński żąda miliona euro kary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima