Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Kraszowicach bezmyślnie zniszczono nory i tamy wykonane przez bobry
~~Budzący kontrowersje niezalogowany
30 sierpnia 2022r. o 20:45
Ciekawy jestem obok czyjego Pola..... Ja tam mam podejrzenia co do delikwenta;-) I pewnie pół wsi się domyśla.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Drzewniany helikopter niezalogowany
30 sierpnia 2022r. o 20:57
Będzie o czym gadać w sklepie xd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Driakiew niezalogowany
30 sierpnia 2022r. o 21:00
To samo zrobiono na Bobrzycy w Lubkowie. Przyjechali oficjele z Nowego Lądu zlecili lokalnemu przedsiębiorcy rozwalenie zapór z krzaków zrobionych przez bobry i po sprawie. Strumyk jakim jest Bobrzyca ledwie płynie ale to komuś wadziło. Bobry pewnie zginęły pod naporem łychy kopary, ale kogo to obchodzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Przetacznik niezalogowany
31 sierpnia 2022r. o 9:59
~~Budzący kontrowersje napisał(a): Ciekawy jestem obok czyjego Pola..... Ja tam mam podejrzenia co do delikwenta;-) I pewnie pół wsi się domyśla.

To jak wiesz to idź to zgłosić ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yorg2000 niezalogowany
31 sierpnia 2022r. o 11:17
A ja znam niezły film Kolskiego: "Zabić bobra". Ciekawe, czy ma jakiś związek z bobrami w Bobrze. No i w dodatku czasem warto poczochrać bobra, to w sumie nic złego... :-P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Skalnica niezalogowany
31 sierpnia 2022r. o 11:22
Strażacy też usuwają tamy zrobione przez bobry i gitara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Q niezalogowany
31 sierpnia 2022r. o 11:24
Później płacz, że susza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rolnik niezalogowany
31 sierpnia 2022r. o 12:06
Duża ilość bobrów to plaga, a nawet zagrożenie dla przyrody i innych zwierząt oraz gospodarki człowieka. Należy kontrolować ich populację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza