Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Żyją przy spalonym, cuchnącym mieszkaniu zostawieni na pastwę losu
~~Przekrwiony Rojnik niezalogowany
30 sierpnia 2022r. o 11:06
Ja rozumiem że są służby odpowiedzialne, ale to że ów gość z innymi sami tego nie wynieśli gdzieś dalej to też dużo o nich mówi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwona Dynia niezalogowany
30 sierpnia 2022r. o 11:13
Panie prezydencie co Pan na to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowe Parzydło niezalogowany
30 sierpnia 2022r. o 12:48
czy śmierdzi i cuchnie to nie to samo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowy Wiesiołek niezalogowany
30 sierpnia 2022r. o 13:04
To jest typowy przykład arogancji władzy wobec obywateli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Bratek niezalogowany
30 sierpnia 2022r. o 13:26
~~Przekrwiony Rojnik napisał(a): Ja rozumiem że są służby odpowiedzialne, ale to że ów gość z innymi sami tego nie wynieśli gdzieś dalej to też dużo o nich mówi...

Niby gzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Rojnik niezalogowany
30 sierpnia 2022r. o 13:41
~~Biały Bratek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Przekrwiony Rojnik napisał(a): Ja rozumiem że są służby odpowiedzialne, ale to że ów gość z innymi sami tego nie wynieśli gdzieś dalej to też dużo o nich mówi...

Niby gzie?


20 m. od domu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowy Szupin niezalogowany
30 sierpnia 2022r. o 13:48
~~Przekrwiony Rojnik napisał(a): Ja rozumiem że są służby odpowiedzialne, ale to że ów gość z innymi sami tego nie wynieśli gdzieś dalej to też dużo o nich mówi...

Ale głupoty napisałeś/aś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dan niezalogowany
30 sierpnia 2022r. o 16:04
Dalej pomagajcie UK a oni po restauracjach i galeriach a nasi sami sobie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.