Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pani Danuta
14240
M21W2
11 września 2022r. o 18:24
~~Ruda sekwoja , nie chcę insynuować kim jesteś , ale odpowiem , Pani Danuta zaangażowała się w działalność polityczną , ja w gospodarczą i rolniczą .
Droga Pani Danuty po 1989 r . to droga polityka , walczyła o wolny wybór , wybrała zgodnie ze swoją wolą , ja ze swoją , nie byłem i nie jestem politykiem , byłem i jestem związkowcem .
Szanuję wybór Pani Danuty , zdecydowana większość tzw . inteligencji Solidarności przeszła do polityki wstępując lub tworząc partie polityczne .


Dopisane 11.09.2022r. o godz. 18:24:

~~Horus napisał(a): przecież proponowałem przenieść gadkę o ''solidaruchów'' do innego tematu ...
nawet dwa tematy wam odświeżyłem by wam to ułatwić...

proponowałem to jedną lub dwie strony wstecz ale widzę że przynajmniej jednemu to nie pasuje i tu się woli uzewnętrzniać...
więc co tu jęczysz ''mikołajek'' ;D



Temat o Pani Danucie założył Bernard , myślę że miał w tym jakiś cel , podejrzewa , szacunek dla zmarłej .
Zasłużyła moim zdaniem na wiele ciepłych słów z działalność w latach osiemdziesiątych .
Co do okresu przemian , tym tematem zajmują się historycy , ocena nie jest jednoznaczna .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Gajowiec niezalogowany
11 września 2022r. o 20:53
~~Horus napisał(a): przecież proponowałem przenieść gadkę o ''solidaruchów'' do innego tematu ...
nawet dwa tematy wam odświeżyłem by wam to ułatwić...

proponowałem to jedną lub dwie strony wstecz ale widzę że przynajmniej jednemu to nie pasuje i tu się woli uzewnętrzniać...
więc co tu jęczysz ''mikołajek'' ;D


Przenieść temat solidarności nic nie zmieni , przecież
Horus i tak w tym temacie noga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 września 2022r. o 21:15
~~Pożółkły Mikołajek napisał(a): wykorzystywanie do krytykanctwa solidarności
Przez Horusa to najniższy upadek tego gościa ,
Horusie masz tyle wiedzy na temat solidarności
jak „świnia”o lotach w kosmos , napisz co w tych czasach robiłeś będzie beka śmiechu

+

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
11 września 2022r. o 22:13
skorn napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pożółkły Mikołajek napisał(a): wykorzystywanie do krytykanctwa solidarności
Przez Horusa to najniższy upadek tego gościa ,
Horusie masz tyle wiedzy na temat solidarności
jak „świnia”o lotach w kosmos , napisz co w tych czasach robiłeś będzie beka śmiechu

+


Możecie przenieść te swoje przepychanki do wątku o tym kto kocha Putina lub na jakiś portal w darknecie?

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewa niezalogowany
12 września 2022r. o 6:37
Co z Panią Maślicką zrobił szanowny Prezydent miasta wywalił ze stanowiska dyrektorki BOK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowa Wiekuistka niezalogowany
12 września 2022r. o 10:17
~~Ewa napisał(a): Co z Panią Maślicką zrobił szanowny Prezydent miasta wywalił ze stanowiska dyrektorki BOK
Co z tego? Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Zrobił to, co ta Pani robiła z niekrórymi pracownikami, kiedy objęła stanowisko. Działał jawnym, a nie podłym sposobem. Miał prawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zbynio niezalogowany
13 września 2022r. o 7:03
Pani Maślicka to chodząca dobroć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza