Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Włamywacze i wandale zmorą Klasztoru Dusz w Nowogrodźcu
~~Dariusz Gołębiewski niezalogowany
6 października 2022r. o 13:03
~~Terakotowy Kosaciec napisał(a): Znam osobe ktora jest w posiadaniu dokumentacji z przed wojny i okresu miedzy wojennego waszego kosciola w Zeliszowie. Dokumentacja jak i zdjecia i widokowki zostaly przekazane z dziada pra dzida od Niemca ktoy trzynal piecze kosciola do 1944 roku. Jest tam nawet akt wlasnisci ziemi oddalonej od kosciola 4km.

Mogę prosić o przesłanie na adres redakcji ([email protected]) kontaktu do tej osoby?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowy Szafirek niezalogowany
6 października 2022r. o 23:52
Ciekawi mnie akt własności, temat można dobrze ugryźć jak już nie został ugryziony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Hiacynt niezalogowany
9 października 2022r. o 13:00
A mnie ciekawi kto do kogo przyszedł pierwszy z tą propozycją? Wilk do owieczek czy też może owieczki same szukały komu by tu oddać taki obiekt za friko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza