Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jedzenie na wagę - NOWA restauracja w Bolesławcu zaprasza
~~Balzac niezalogowany
27 listopada 2022r. o 5:27
~~bazyliszek napisał(a): gdybym zamówił kg kartofli ze sosem tj 50 zł , więc w takich lokalach lepiej nie jesć kartofli i surówek , 25 dek kotletów mielonych i 25 dek kotletów schabowych to daje 50 zł i do domu a w domu ugotować kartofli do tego ogurek kiszony i mamy obiad za pół darmo.


Tyś sam jak ten ,,ogurek''.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zbynio niezalogowany
27 listopada 2022r. o 6:00
Ogurki są bardzo smaczne ,kiszone ,mizeria albo korniszony .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.