Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Działacze opozycji antykomunistycznej odznaczeni przez prezydenta
~~balzac niezalogowany
30 października 2022r. o 14:19
Brawo Julian ,nie nadstawiasz 2 policzka , jak trzeba to przyje-bac potrafisz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
30 października 2022r. o 16:34
kiedy ja sobie spędzałem czas nad wodą widzę że Lucuś nie próżnował ...;D
ale niezły tępak z niego skoro teraz gotów swoim wpisom na FB zaprxzeczyć ...
na kiego ''wuja'' głombie mieszasz w swoje wojny z Gariem jego bliskich?... czy to nie ty czasem jęczałes tu jak coś tam wkleiłem o twoim wnusiu? ;D
Lucuś ...gdybym miał podobne tobie ''esbeckie metody'' to czy pisał bym otwarcie że coś muszę sprawdzić?...no i sprawdziłem ...;D
tak śmieszny prostaku ...ty nie cofniesz się przed niczym ,nawet dzieciaki wplączesz w swoje brudne gry...
i nie pieprz mi tu o ''zaczepianiu'' bo i ty i twój nieodrodny braciszek robicie to spod tyld...;D

''...ktoś o tobie pisze , było też że jesteś męską dz***ą , jak ty wierzysz w sandały ja wierzę w to co o tobie piszą . ''

nie ktoś tylko twój padnięty koleżka PzD który później płaszczył się tutaj przez okrąglutki tydzień przepraszając za takie określenia...;D
tyle że kostucha go skosiła i nie doczekał...;D

''..ty miałeś mundurowego wpływowego ojca dzięki któremu nauczyciele patrzyli łaskawym okiem na synalka Januszka .''

nie fantazjuj chłopku roztropku...kiedy Glazer wspominał nieśmiało o Katyniu (nieśmiało bo wtedy jeszcze nieuku mało kto przypisywał tą zbrodnię sowietom ) ja już wtedy wspomniałem o tym co wcześniej o tym pisałem...
zapytam cię o coś ...kogo do dzisiaj uważa się za największego kata żołnierzy polskich ,który co udowodniono ma na sumieniu najwięcej ofiar?
mało wiesz nieuku...;D
łżesz manipulancie bo ja doskonale pamiętam o kim pisałem i to nie był żaden wujek...;D ...demencja czy jak zwykle manipulacja?
tak ...ojciec pomimo tego że w tym samym czasie służyli ,w tej samej na początku jednostce był podoficerem bo nie był w żadnej partii ...''wujek'' ;D ...awansował do stopnia pułkownika i w takim stopniu odszedł do cywila...

''Przechwałki o budowie domu okazały się adaptacją strychu , to prawda czy tylko ktoś tak napisał ? .''

przechwałki?...nie ...ten ''dom'' sami sobie postawiliśmy od podstaw i co najważniejsze Lucuś nikt nam w tym nie pomagał ale też nie musiałem grać w karty oszukując przy tym ludzi jak twój braciszek co to ''za kasę florków'' postawił pół domu''

co ty na to Lucuś?...co na to ''balzak''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Czarnuszka niezalogowany
31 października 2022r. o 0:22
~~Horus napisał(a): nie zapominajmy o wstążce z orłem do to ''budyń'' dał ostatnio szalonemu antkowi...
to tak w nawiązaniu do wczorajszego programu o teoriach antonia i wypadku ''tutki''

8''baniek '' za raport NIAR-u ...raport którego praktycznie nie ma bo antoś wykroił z niego to co mu nie pasowało...

''zasłońcie rolety!!!!!....snajperzy!!!!!!'' ;D ;D ;D ...i zwiał ...;D
a tam ,w ''ruskim błocie'' leżał jego prezydent....


nie zapominajmy o wstążce z orłem do to ''budyń'' dał ostatnio szalonemu antkowi.
Co oznacza do to ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zaalottoth niezalogowany
31 października 2022r. o 2:55
301 Moved Permanently ZAABET
ZAABET...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
31 października 2022r. o 8:13
przechwałki?...nie ...ten ''dom'' sami sobie postawiliśmy od podstaw i co najważniejsze Lucuś nikt nam w tym nie pomagał ale też nie musiałem grać w karty oszukując przy tym ludzi jak twój braciszek co to ''za kasę florków'' postawił pół domu''

jednak jesteś prostym „florkiem” , po pierwsze prowokowaliście wspólnie używając tekstów typu ,
kogo ten Jurko znał , do Kaskady nie był wpuszczany na szatnie nie miał , czyje to teksty ,
jak kilka pytań wpisałem gdzie odpowiedź „Ma-Tyldo” , jeżeli ciebie boli bezpośredniość Lucjana
nie wciągaj mnie , a może chcesz mi to powiedzieć osobiście iż jestem oszu……tem , a w życiu kryształowy Januszku nikogo nie
oszukałeś ??
masz coś do mnie ??
w każdym temacie masz ciągotkę do czyichś prywatnych spraw .
niech nie łapie zdziwienie naczelnego iż inni też potrafią odbić piłkę ,
krytyka Adasia jest dla mnie jasnym wyjaśnieniem , nie możesz się pogodzić z sytuacją po 1981
kiedy ruszyła maszyna nie do zatrzymania krusząca zgniły komunizm , w którym byłeś w jakimś stopniu
„Ofiarą” , zawalił się świat dobrobytu i stabilnego życia u boku wpływowych jak to ująłeś mundurowych
wyszukam jaki to syndrom objawia się u osób twego pokroju .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
31 października 2022r. o 8:32
Jurko61 napisał(a): przechwałki?...nie ...ten ''dom'' sami sobie postawiliśmy od podstaw i co najważniejsze Lucuś nikt nam w tym nie pomagał ale też nie musiałem grać w karty oszukując przy tym ludzi jak twój braciszek co to ''za kasę florków'' postawił pół domu''

jednak jesteś prostym „florkiem” , po pierwsze prowokowaliście wspólnie używając tekstów typu ,
kogo ten Jurko znał , do Kaskady nie był wpuszczany na szatnie nie miał , czyje to teksty ,
jak kilka pytań wpisałem gdzie odpowiedź „Ma-Tyldo” , jeżeli ciebie boli bezpośredniość Lucjana
nie wciągaj mnie , a może chcesz mi to powiedzieć osobiście iż jestem oszu……tem , a w życiu kryształowy Januszku nikogo nie
oszukałeś ??
masz coś do mnie ??
w każdym temacie masz ciągotkę do czyichś prywatnych spraw .
niech nie łapie zdziwienie naczelnego iż inni też potrafią odbić piłkę ,

o proszę ...ujawniłeś się ?...zasada ''uderz w stół'' się sprawdza...;D
a co to za pisanie '' prowokowaliście'' ? kto? ...;D
Jurunia...mnie nic z tego co wypisujecie nie zaboli ...nie przeceniaj się ...;D

''...może chcesz mi to powiedzieć osobiście iż jestem oszu……tem ,''

Jurunia...przecież to ty nie ja i nikt inny nie pisał że postawiłeś pół domu za ''kasę florków'' dzięki podrabianym kartom...
ja mam coś do ciebie?...powiewasz mi niczym flaga na wietrze...;D
a prywatne wasze sprawy najlepiej opisuje nie kto inny jak twój braciszek...no i chyba ktoś kto zna was lepiej jak ja...
no chyba że wszystko co tu o was napisano mnie przypiszesz...

''miszczu yntelektu'' ;D

i bądź pewien że zawsze przez was zaczepiony i ja odbiję piłeczkę '' ;D
ciekawe dlaczego wczoraj niejaki ''balzak'' tak nagle umilkł...;D wiesz coś o tym ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2022r. o 10:54
~~Horus napisał(a): kiedy ja sobie spędzałem czas nad wodą widzę że Lucuś nie próżnował ...;D
ale niezły tępak z niego skoro teraz gotów swoim wpisom na FB zaprxzeczyć ...
na kiego ''wuja'' głombie mieszasz w swoje wojny z Gariem jego bliskich?... czy to nie ty czasem jęczałes tu jak coś tam wkleiłem o twoim wnusiu? ;D
Lucuś ...gdybym miał podobne tobie ''esbeckie metody'' to czy pisał bym otwarcie że coś muszę sprawdzić?...no i sprawdziłem ...;D
tak śmieszny prostaku ...ty nie cofniesz się przed niczym ,nawet dzieciaki wplączesz w swoje brudne gry...
i nie pieprz mi tu o ''zaczepianiu'' bo i ty i twój nieodrodny braciszek robicie to spod tyld...;D

''...ktoś o tobie pisze , było też że jesteś męską dz***ą , jak ty wierzysz w sandały ja wierzę w to co o tobie piszą . ''

nie ktoś tylko twój padnięty koleżka PzD który później płaszczył się tutaj przez okrąglutki tydzień przepraszając za takie określenia...;D
tyle że kostucha go skosiła i nie doczekał...;D

''..ty miałeś mundurowego wpływowego ojca dzięki któremu nauczyciele patrzyli łaskawym okiem na synalka Januszka .''

nie fantazjuj chłopku roztropku...kiedy Glazer wspominał nieśmiało o Katyniu (nieśmiało bo wtedy jeszcze nieuku mało kto przypisywał tą zbrodnię sowietom ) ja już wtedy wspomniałem o tym co wcześniej o tym pisałem...
zapytam cię o coś ...kogo do dzisiaj uważa się za największego kata żołnierzy polskich ,który co udowodniono ma na sumieniu najwięcej ofiar?
mało wiesz nieuku...;D
łżesz manipulancie bo ja doskonale pamiętam o kim pisałem i to nie był żaden wujek...;D ...demencja czy jak zwykle manipulacja?
tak ...ojciec pomimo tego że w tym samym czasie służyli ,w tej samej na początku jednostce był podoficerem bo nie był w żadnej partii ...''wujek'' ;D ...awansował do stopnia pułkownika i w takim stopniu odszedł do cywila...

''Przechwałki o budowie domu okazały się adaptacją strychu , to prawda czy tylko ktoś tak napisał ? .''

przechwałki?...nie ...ten ''dom'' sami sobie postawiliśmy od podstaw i co najważniejsze Lucuś nikt nam w tym nie pomagał ale też nie musiałem grać w karty oszukując przy tym ludzi jak twój braciszek co to ''za kasę florków'' postawił pół domu''

co ty na to Lucuś?...co na to ''balzak''? ;D



Tu nie ma innej odpowiedzi jak - ślinotok i obsesja frustrata , GŁĄBIE do potęgi entej .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
31 października 2022r. o 11:20
poważnie? ...ty popatrz na swój''ślinotok'' jak opisujesz swoje czy to przeżycia z czasów tej twojej ''opozycji'' a jeszcze lepszy jak perturbacje rodzinne...;D
i znowu zero odniesienia nieuku do pytania...;D
i kto tu jest głąbem ? ;D
to u ciebie normalne bo ty się żywisz nienawiścią a tą właśnie starasz się przykryć własną niewiedzę ...;D
prostak z ciebie i tyle...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima