Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Centrum Kobiety w Bolesławcu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Senator Rafał Ślusarz komentuje słowa prezesa Kaczyńskiego o kobietach
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 8:04
~~Trawiasta Golteria napisał(a): Przyszłość Polski 65 plus ,stare pisowskie świn........ nie rozumiejące jak sie zmienia świat

Świat sam się nie zmienia. To my go zmieniamy. A skoro mamy możliwość zmiany świata, to powinniśmy tez mieć możliwość powstrzymania tych zmian, jeśli uważamy, że idą w złym kierunku. Ty jesteś z tych, co to lubią płynąc z prądem. Uszanuj może tych, którzy mają więcej odwagi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Centrum Kobiety w Bolesławcu