Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pijani kierowcy stracą swoje samochody
~~ Ramona niezalogowany
20 listopada 2022r. o 19:47
A jak auto kolegi za milion pożyczę i bedę nim jechał mając 2 promile,to co wezmą? jak ja bezdomny i jeszcze zginąłem w wypadku. Barany. A po narkotykach? Połowa posłów będzie kwiczeć. Kręcą na siebie bata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kicia niezalogowany
20 listopada 2022r. o 19:49
Socjalizm totalny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Floks niezalogowany
20 listopada 2022r. o 20:06
Zasady przeprowadzania pomiarów stężenia alkoholu oraz opiniowania w sprawach trzeźwości
Zalecenia opracowane przez Instytut Ekspertyz Sądowych i zatwierdzone przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii w dniu 26 listopada 2004 r.


A co z przestrzeganiem tych przepisów ?
47. Szkolenie operatorów przeznaczonych do obsługi analizatorów wydechu powinno obejmować m.in.:
1) prawne aspekty badania wydychanego powietrza na zawartość
alkoholu;
2) działanie alkoholu na organizm;
3) podstawy farmakologii i toksykologii alkoholu;
4) metody analizy alkoholu i teorię badań wydechu;
5) rodzaje analizatorów dopuszczonych do stosowania w Polsce oraz przydatność dowodową wyników uzyskiwanych przy ich pomocy;
6) procedury badania wydychanego powietrza.
48. W ramach szkolenia operatorzy mający obsługiwać analizatory wydechu powinni mieć ćwiczenia praktyczne z ich obsługi.
49. Szkolenie policjantów mających obsługiwać analizatory wydechu
powinno być zakończone pisemnym egzaminem teoretycznym oraz
egzaminem praktycznym.
50. Operator analizatorów przeszkolony w zakresie obsługi analizatorów wydechu powinien wykonywać co najmniej 50 badań osób w czasie
roku kalendarzowego. W przeciwnym razie powinien zostać ponownie przeszkolony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DOBA niezalogowany
20 listopada 2022r. o 20:11
Lubię wypić więc, SPRZEDAM NOWY DROGI SAMOCHÓD i kupię 5 gratów żeby mieli co zabierać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
20 listopada 2022r. o 20:20
A jak rodzina ma 4 auta ? Zabiorą to którym jechałeś czy pozostałe też - razem z mieszkaniem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Plektrantus niezalogowany
20 listopada 2022r. o 20:20
~~ Ramona napisał(a): A jak auto kolegi za milion pożyczę i bedę nim jechał mając 2 promile,to co wezmą? jak ja bezdomny i jeszcze zginąłem w wypadku. Barany. A po narkotykach? Połowa posłów będzie kwiczeć. Kręcą na siebie bata.


Przecież pOsłów i ich rodzin nie będzie to dotyczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
20 listopada 2022r. o 20:34
~~Frywolny napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jan napisał(a): Dzisiaj zabiorą wam samochód , jutro mieszkanie , a pojutrze życie.

Lecz ciebie gołodoopcu to nie dotyczy bo rozumu nawet nie masz


Ty śmieciu pisowski.
W ciągu ostatnich lat 10 lat zapłaciłem dwa mandaty.
Jeden bo strasz wiejska z Kożuchowa postawiła tzw. śmietnik w środku lasu naprzeciw jakichś ruin stodoły.
Podobno był to teren zabudowany.
A drugi z rejestratora w Insygni.
Jechali za mną 10 km i dobrze ich widziałem.
Ale w pewnym momencie będąc 100m ode mnie przyśpieszyli i na podstawie swojej prędkości wystawili mi mandat.
W obu przypadkach zostałem ukarany niesłusznie. Kwota nie była wielka (chyba 100zł) to nie dyskutowałem.
Znając nasze organy represji, nie mają problemu, żeby każdemu udowodnić popełnienie przestępstwa.
Staram się nie łamać przepisów i nigdy nie jeżdżę po alkoholu.
Żebyś śmieciu musiał kiedyś udowadniać, że nie jesteś wielbłądem.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Pigwowiec niezalogowany
20 listopada 2022r. o 21:10
Ludzie czy wy nie widzicie co z nami robią. Pogonić tą bandę, albo jedno prawo dla wszystkich. Jestem za zniesieniem immunitet i wtedy proszę bardzo ustalajcie prawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza