Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Okradli Kutuzowa?
~~Spopielały Lilak niezalogowany
23 listopada 2022r. o 17:04
~~Gdhd napisał(a): Ten pomnik powinien zniknąć z naszego miasta natychmiast tak jak te ruskie cmentarze


Łukaszenka dał przykład jak należy się obchodzić z niechcianymi cmentarzami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy Kocanki niezalogowany
23 listopada 2022r. o 17:14
Myślałem że Kutuzowowi zajumali ruscy lodówkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółta Pernecja niezalogowany
23 listopada 2022r. o 17:48
~~Gdhd napisał(a): Ten pomnik powinien zniknąć z naszego miasta natychmiast tak jak te ruskie cmentarze

Dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~silwek niezalogowany
24 listopada 2022r. o 6:51
Ja uważam że w Polsce jest dużo bohaterów,które powinny poszanowane , a nie kutuzow, co on zrobił takiego, zrównać z ziemią to dziadostwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Lawenda niezalogowany
24 listopada 2022r. o 7:14
~~Biała Szałwia napisał(a): Podczas protestów tzw. strajku kobiet pozwolił Pan na wyświetlenie na elewacji ratusza logo tego ruchu. Rozumiem że tym samym popiera pan manifestacje SK podczas których wykrzykuje się wulgaryzmy w towarzystwie dzieci?
Dzieci nie takie słowa słyszą w domu i używają w szkole i na ulicach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
24 listopada 2022r. o 8:34
~~Tabaczkowa Lawenda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biała Szałwia napisał(a): Podczas protestów tzw. strajku kobiet pozwolił Pan na wyświetlenie na elewacji ratusza logo tego ruchu. Rozumiem że tym samym popiera pan manifestacje SK podczas których wykrzykuje się wulgaryzmy w towarzystwie dzieci?
Dzieci nie takie słowa słyszą w domu i używają w szkole i na ulicach


No wspaniały argument do obrony tej swołoczy. Brawo! Czyli wprowadzajmy w przestrzeń jeszcze więcej syfu bo to i tak nie ma znaczenia? Dzieci obserwują nas dorosłych, a ich obserwacja tych manifestacji pokazuje im, że w przestrzeni publicznej można wyzywać i klnąć i to robią. ... Pomyśl zanim napiszesz głupoty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Duch Marszałka Kotuzowa niezalogowany
24 listopada 2022r. o 9:56
Dwieście dziewięć lat temu przybyłem do Bolesławca . Wyzwolilem mieszkańców tego grodu od zła jakie mu zagrażało Napoleona . Miasto to i jego mieszkańcy byli wtedy poddanymi Króla Prus. To w dowód uznania, Król Prus wystawił mi ten pomnik po mojej śmierci. Byłem tu i historii nie zmienicie. Marszałek Kotuzow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszara Bakopa niezalogowany
24 listopada 2022r. o 10:05
~~Duch Marszałka Kotuzowa napisał(a): Dwieście dziewięć lat temu przybyłem do Bolesławca . Wyzwolilem mieszkańców tego grodu od zła jakie mu zagrażało Napoleona . Miasto to i jego mieszkańcy byli wtedy poddanymi Króla Prus. To w dowód uznania, Król Prus wystawił mi ten pomnik po mojej śmierci. Byłem tu i historii nie zmienicie. Marszałek Kotuzow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza