"
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co będzie w budynku muzeum przy Mickiewicza?
~~Lili niezalogowany
24 listopada 2022r. o 17:09
Mieszkania dla Ukraińców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Lobelia niezalogowany
24 listopada 2022r. o 17:15
Po co dom stowarzyszeń? Mamy już BOK MCC, bibliotekę centrum wiedzy, muzea. Czy tam nie można się spotkać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudny Rabarbar niezalogowany
24 listopada 2022r. o 17:19
~~Krwawosina Lobelia napisał(a): Po co dom stowarzyszeń? Mamy już BOK MCC, bibliotekę centrum wiedzy, muzea. Czy tam nie można się spotkać?


Nie, bo każde stwowarzyszenie to dziesiątki ludzi i ich rodziny sąsiedzi, a tu już mowa o setkach. Wszyscy oni będą wieść opowieści o wspaniałym jaśnie panującym i znowu wygra wybory :) Dalej niech młodzi siedzą w domach. A wyborach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ww niezalogowany
24 listopada 2022r. o 17:57
od 1909 roku było tam muzeum, stworzono sale ( bardzo wysokie trudne do ogrzania) przeudowano strych na potrzeby obecnego muzeum, Prezydent twierdziże trzeba tam zrobic windę, co na to konserwator ? zobaczymy co powie narazie snucie planów na zepsucie budynku sprawnie działającego muzeum ida włodarzowi płynnie. Bardzo duzo zepsuł w tym miescie, nie ma gustu wyczucia ( co widac po tym co robi i na kogo sie lansuje) Pyszna osoba zmieniajaca przeznaczenie budynku w centrum który niby sie nie oplaca trzymac dla muzeum. Ludzie co to za logika, muzeum nie posiada za duzo etatów swieci tam tylko swiatło na salach i tyle koztów, czy jak bedzie tam miejska instytucja to koszty sie zmniejsza, otóz nie bedzie to samo z tym ze turysta już nie przyjdzie z PKP do muzeum a przejdzie przez plac imienia przekretu i afrykańskiego syfu w z budami rekalmami . Wstyd przed każdm odwiedzającym to miasto. Mam wrażenie że nikt tego nie zachamuje, bo mały człowiek tego chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Krwawnica niezalogowany
24 listopada 2022r. o 18:40
~~Lili napisał(a): Mieszkania dla UkraińcówZgłoś do moderacji Odpowiedz
~~huk niezalogowany
24 listopada 2022r. o 18:41
~~Lili napisał(a): Mieszkania dla Ukraińców


n chyba masz rację......
https://pl1.tv/title/kolejne-miliony-ukraincow-w-polsce-biura-i-galerie-beda-przeksztalcane-na-mieszkania/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Bluszczyk niezalogowany
24 listopada 2022r. o 19:22
Skoro na potęgę miasto buduje na cmentarzu kolumbaria to może zrobić tam krematorium?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bodek niezalogowany
24 listopada 2022r. o 20:04
~~ww napisał(a): od 1909 roku było tam muzeum, stworzono sale ( bardzo wysokie trudne do ogrzania) przeudowano strych na potrzeby obecnego muzeum, Prezydent twierdziże trzeba tam zrobic windę, co na to konserwator ? zobaczymy co powie narazie snucie planów na zepsucie budynku sprawnie działającego muzeum ida włodarzowi płynnie. Bardzo duzo zepsuł w tym miescie, nie ma gustu wyczucia ( co widac po tym co robi i na kogo sie lansuje) Pyszna osoba zmieniajaca przeznaczenie budynku w centrum który niby sie nie oplaca trzymac dla muzeum. Ludzie co to za logika, muzeum nie posiada za duzo etatów swieci tam tylko swiatło na salach i tyle koztów, czy jak bedzie tam miejska instytucja to koszty sie zmniejsza, otóz nie bedzie to samo z tym ze turysta już nie przyjdzie z PKP do muzeum a przejdzie przez plac imienia przekretu i afrykańskiego syfu w z budami rekalmami . Wstyd przed każdm odwiedzającym to miasto. Mam wrażenie że nikt tego nie zachamuje, bo mały człowiek tego chce.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Wedding Fair w Zamku Kliczków!
REKLAMA 1,5% dla Klekusiowa