Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Gromadce powstanie skatepark!
~~Marek niezalogowany
27 listopada 2022r. o 8:48
~~Jasnożółty Agrest napisał(a): Myślę że dobry pomysł w końcu młodzi wyjdą z domu

A nasza ulica tonie w błocie. Może tu zróbmy skatepark?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Łubin niezalogowany
29 listopada 2022r. o 6:54
~~ilinoi napisał(a): może jeszcze drapacz chmur niech POstawi
O to dobry pomysł może Gromadka by się czymś mogła wkońcu pochwalić a nie głup_mi komentarzami osób które nie mają nic mądrego do powiedzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Łubin niezalogowany
29 listopada 2022r. o 7:03
~~Arek napisał(a): "Obywatelska petycja" to grupa 20 dzieci i sołtys, kto miał by być wykonawcą? Niech "głowa" gminy nie pozwoli sobą kręcić jakiejś "szyi". Nie popieram, mieszkam tu od ponad 30 lat i nigdy nie widziałem ani jednej osoby na bmxie,
bo niby gdzie mają jeździć a dzieci tu będą jak was nie będzie i będą dzieci dzieci i bardzo dobrze ze coś się dzieje bo Gromadka nie jet mała i nie jest biedna finansowo ale uboga w tego typu obiekty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza