Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Piszczenie w uszach

~~Beata niezalogowany
28 listopada 2022r. o 16:25
Hej, od jakiegoś czasu mam nieznośne piski w uszach (błędniku) jakby po głośnym koncercie, ale ten stan się utrzymuje od wielu m-cy... To bardzo uciążliwe. Czytałam sporo w necie o możliwych przyczynach, a jest ich całkiem sporo. Z ciśnieniem i cholesterolem u mnie ok. Zanim jednak pójdę z tym do laryngologa, to mam pytanie do tych z Was czy może mają jakieś swoje domowe sposób by na te przypadłość? Jakieś ziółka, krople? Ktoś z Was się z tym zmaga?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółty Wilec niezalogowany
28 listopada 2022r. o 23:23
wejdz na google tam jest wiele na Twoją przypadłość
albo tele porada w przychodni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyrektor zoo niezalogowany
29 listopada 2022r. o 4:43
To może być małpia grypa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Kolczurka niezalogowany
29 listopada 2022r. o 6:07
To przez wojenkę. Słuchasz za dużo propagandy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
29 listopada 2022r. o 7:41
Niektórym krople oleju z konopi pomagają. Zależy od przyczyny, bo może to być od zwyrodnienia kręgów szyjnych, przez infekcję, stres, po zmiany miażdżycowe gdzie przewężenie tętniczek i większe ciśnienie krwi powoduje pisk i szum w błędniku. Oczywiście przyczyn może być jeszcze więcej. U niektórych ludzi piszczenie jest tak silne że wpadają w depresję, nie śpią i generalni może dojść do wyniszczenia organizmu. Smutna przypadłość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 listopada 2022r. o 7:53
~~Beata napisał(a): Czytałam sporo w necie o możliwych przyczynach, a jest ich całkiem sporo.

Skoro zdajesz sobie sprawę z tego, że przyczyn może być wiele, to dlaczego prosisz o pomoc w ciemno? Przecież terapia zależy właśnie od przyczyny. Musisz zostać zdiagnozowana. I to przez możliwie najlepszego fachowca. A ty szukasz rady wśród anonimowych użytkowników bolca? Przecież to śmieszne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 listopada 2022r. o 8:09
Tu nie chodzi o pomoc. Tu chodzi o wrzucenie linka za 2 pln ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beata niezalogowany
29 listopada 2022r. o 8:11
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Beata napisał(a): Czytałam sporo w necie o możliwych przyczynach, a jest ich całkiem sporo.

Skoro zdajesz sobie sprawę z tego, że przyczyn może być wiele, to dlaczego prosisz o pomoc w ciemno? Przecież terapia zależy właśnie od przyczyny. Musisz zostać zdiagnozowana. I to przez możliwie najlepszego fachowca. A ty szukasz rady wśród anonimowych użytkowników bolca? Przecież to śmieszne.


To nie tak do końca. Bardziej chciałam się podzielić i poczytać doświadczenia innych. Czy sobie z tym poradzili a jeśli tak to w jaki sposób itp. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.