Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dodatek węglowy - złożenie wniosku przez zamieszkujących pod tym samym adresem do 30 listopada
~~Ola niezalogowany
29 listopada 2022r. o 22:10
Czy jest kryterium dochodowe?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowy Tulipan niezalogowany
29 listopada 2022r. o 22:14
nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowy Krwawnik niezalogowany
30 listopada 2022r. o 6:53
Czy jest węgiel po 2 tysiące?
NIE MA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Wrzos niezalogowany
30 listopada 2022r. o 7:57
Podobno trzeba dołączyć fakturę ze prowadzi się odrębne gospodarstwo domowe . Które gospodarstwa domowe maja księgową i wystawiają faktury np: licząc koszt wypitej herbaty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xd niezalogowany
30 listopada 2022r. o 8:23
Wniosek złożony 19 sierpnia w GOPS Kruszyn. Kur wa nadal brak odpowiedzi i mam czekać. Jeżeli dostanę odmowę to już nie bedę mógł składać zażalenia, bo dzisiaj mija termin. Absurd goni absurd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowy Rozwar niezalogowany
30 listopada 2022r. o 10:54
Absurd goni absurd!
GDZIE JEST WĘGIEL po 2 tysiące złotych?
Qrwa wnioski analizują czy możesz kupić węgiel KTÓREGO NIE MA!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dziadek niezalogowany
30 listopada 2022r. o 12:13
~~xd napisał(a): Wniosek złożony 19 sierpnia w GOPS Kruszyn. Kur wa nadal brak odpowiedzi i mam czekać. Jeżeli dostanę odmowę to już nie bedę mógł składać zażalenia, bo dzisiaj mija termin. Absurd goni absurd.

Ja dostałem na maila informację o przyznaniu rekompensaty w ciągu tygodnia od złożenia wniosku. Do wniosku załączyłem wydruk zgłoszenia pieca. Wniosek składałem w Bolesławcu na początku listopada.
Jeśli składałeś w sierpniu, to już dawno powinieneś mieć pieniądze na koncie. Bo wtedy chyba był miesięczny termin, potem wydłużony do 2 miesięcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasta Ostróżka niezalogowany
30 listopada 2022r. o 12:50
~~xd napisał(a): Wniosek złożony 19 sierpnia w GOPS Kruszyn. Kur wa nadal brak odpowiedzi i mam czekać. Jeżeli dostanę odmowę to już nie bedę mógł składać zażalenia, bo dzisiaj mija termin. Absurd goni absurd.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza