Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uwolnili sarny! Zobacz WIDEO
~~Jasnogranatowy Bukszpan niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 11:55
No i wreszcie u siebie, czyli w naturze. Nie ma jak wolna przestrzeń hip hip hura, hura, hura. Sarenki na podbój świata śmigneły jak strzały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Szachownica niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 12:16
Brawo Żuraw!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolesławianka niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 18:27
Z artykułu domyślam się, że ktoś domaga się usypiania chorych zwierząt z Klekusiowa. To może niech ten ktoś uśpi samego siebie. Będzie o jednego egoistę mniej. Ludzie, którzy ratują słabszych, chorych, w potrzebie- to najbardziej wartościowi ludzie. To sól tej Ziemi. Brawo, Panie Żuraw! Proszę nadal czynić dobro. A my pomożemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Wiesiołek niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 8:26
Chodowane w niewoli mają nikłą szansę na przetrwanie i pozostawienie potomków na wolności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza