Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gdzie się podział węgiel zamówiony przez Bolesławiec?
~~Pampasowiec zwyczajny niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 10:41
~~Pampasowiec zwyczajny napisał(a): Jak zwykle w takich sytuacjach wychodzą szuje a to z koziej wólki a to łocic .


Przepraszam zapomniałem o sobie , anonimowej szui , wicie , rozumicie , ruszyło mnie sumienie , baran jestem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 10:55
Horus napisał(a): ojojoj...
co na to naczelny ''opozycjonista''? ;D
może jakieś info gdzie jest ten ''wungiel''?



14240
M21W2 20 godz. 42 min. temu
~~Malinowy ostrokrzew napisał(a): Proponuję zapytać o to gdzie jest węgiel Złotkowskiego bo on już dawno kupił węgiel a na dodatek jak zapewniał tańszy niż to rząd określił.



Kłamiesz jak bura suka , pisałem że nie wierzę w tani węgiel , nie czekając we wrześniu kupiłem 2 tony po 3,4 tyś tona .
Opisałem to wszystko kilka dni temu Posłowi Pogodzie , zadałem pytanie co z tanim węglem , obiecał interwencję i zbadanie sprawy , z tego co czytam dotrzymał słowa .


Ale ze mnie tępak , szukam zaczepki a czytać nie potrafię , skleroza doskwiera , naczelny opozycjonista pisał że kupił drogi węgiel bo nie wierzy że będzie pod dostatkiem taniego .
Nie moja wina że lubię bredzić , tak mam od urodzenia .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Lilak niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 10:58
Horus , co z tobą sam z sobą piszesz , całkiem ciebie pogięło , ach te rusztowania .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Hutujnia niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 11:19
Kochani bardzo lubię Bolesławiec bo byłem tam w wojsku.mam prośbę,nie wierzcie ...om

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~brunatny niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 11:26
Ja złożyłem podanie do gminy o przydział trzech ton węgla ,Pani w sekretariacie uprzejmie mnie poinformowała ,że w tym roku przysługuje mi pierwsza transza 1,5 tony a druga po nowym roku ,obdzwoniłem składy i węgla na przydział jak nie było tak nie ma pod Ratuszem w Nowogrodźcu też pusto .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gralena niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 13:33
A Urząd Gminy Bolesławiec czeka na pieniądze od "kochanego rządu" na wypłatę ekwiwalentu za opalanie nieruchomości . A miało być ustawowe 30 dni które sami ustalili może NBP coś dodrukuje jak nie mają.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Miłek niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 14:55
Co się tak pultacie, wczoraj wojewoda dolnslaski powiedzieć, że do świąt wszyszczy dostaną wungiel, tylko nie powiedział do których świąt, trza telefonirac i się spytać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomysłowy Dobromir niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 15:04
~~Ciemnoczekoladowy Miłek napisał(a): Kupiłem węgiel australijski, nie chce się palić, popiołu tyle, wrzucisz węgla tyle masz popiołu, ale cena dobra 3250, od tego zapłaciłem 23procent watu i jak nierząd robi wała, mnie i innych, jaki rząd taki węgiel, nic ująć nic dodać, hwalmy naszego pana

Czego chcesz masz popiół do posypywania oblodzenia ( dwa w jednym ) przy twojej posesji. Tylko się cieszyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.