Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
KFC w Bolesławcu już otwarte!
~~Jasnojasny brunet niezalogowany
28 grudnia 2022r. o 21:40
~~Rudawobrązowa Poziomka napisał(a): Mi się zdaje, że ci co doginają do 14-tej, 15-tej zazdraszczają tym, co mają plusy: pińcet + pińcet i jeszcze kilka pińcet od kraju plus jeszcze sporo od MOPSu zasiłków na to i tamto i na wengiel kupę siana i darmowe domki/mieszkania, że se mogą pojeść za 1 zł fajnego, smacznego kurczaka. Zdrowie nie ma tu nic do rzeczy. Pracujcie, bo przecież ktoś musi na to wszystko zapracować.

~~Rudawobrązowa Poziomka napisał(a): Mi się zdaje, że ci co doginają do 14-tej, 15-tej zazdraszczają tym, co mają plusy: pińcet + pińcet i jeszcze kilka pińcet od kraju plus jeszcze sporo od MOPSu zasiłków na to i tamto i na wengiel kupę siana i darmowe domki/mieszkania, że se mogą pojeść za 1 zł fajnego, smacznego kurczaka. Zdrowie nie ma tu nic do rzeczy. Pracujcie, bo przecież ktoś musi na to wszystko zapracować.


Wróć do szkoły, lub kup sobie słownik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarna Budleja niezalogowany
28 grudnia 2022r. o 21:48
Zapomniałabym - mam jeszcze darmowe jedzenie i ciuchy z Caritasu. Może nie mam szkoły, ale mam kasę i co roku całą rodzina ma urlop nad morzem. Kiedy wreszcie te 500 zwaloryzują ? Powinno być 700, bo mi na wczasy zabraknie. Pracujcie lepiej, to i mi będzie lepiej! Nam wszystkim!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Przegorzan niezalogowany
28 grudnia 2022r. o 21:49
~~Liliowobiała Metasekwoja napisał(a): Szkoda że po świętach, kupiłbym parę kubełków pod choinkę

Ale może da się kupić voucher urodzinowy:)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Cebulica niezalogowany
28 grudnia 2022r. o 21:52
Wygłodniała po świętach tłuszcza rzuciła się na śmieciowe żarcie, które powoduje liczne choroby przewlekłe, z nowotworami włącznie. Jprdl. Zwierzęta mają więcej rozumu. Mój pies nie tknąłby tego syfu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Wiesiołek niezalogowany
28 grudnia 2022r. o 23:02
~~Liliowobiała Cebulica napisał(a): Wygłodniała po świętach tłuszcza rzuciła się na śmieciowe żarcie, które powoduje liczne choroby przewlekłe, z nowotworami włącznie. Jprdl. Zwierzęta mają więcej rozumu. Mój pies nie tknąłby tego syfu.



Co za dziwny czlowiek chodzi z psem do krc?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piotr D niezalogowany
29 grudnia 2022r. o 10:11
~~Jasnojasny brunet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudawobrązowa Poziomka napisał(a): Mi się zdaje, że ci co doginają do 14-tej, 15-tej zazdraszczają tym, co mają plusy: pińcet + pińcet i jeszcze kilka pińcet od kraju plus jeszcze sporo od MOPSu zasiłków na to i tamto i na wengiel kupę siana i darmowe domki/mieszkania, że se mogą pojeść za 1 zł fajnego, smacznego kurczaka. Zdrowie nie ma tu nic do rzeczy. Pracujcie, bo przecież ktoś musi na to wszystko zapracować.

Ktoś napisał: ~~Rudawobrązowa Poziomka napisał(a): Mi się zdaje, że ci co doginają do 14-tej, 15-tej zazdraszczają tym, co mają plusy: pińcet + pińcet i jeszcze kilka pińcet od kraju plus jeszcze sporo od MOPSu zasiłków na to i tamto i na wengiel kupę siana i darmowe domki/mieszkania, że se mogą pojeść za 1 zł fajnego, smacznego kurczaka. Zdrowie nie ma tu nic do rzeczy. Pracujcie, bo przecież ktoś musi na to wszystko zapracować.

Wróć do szkoły, lub kup sobie słownik.

Obejrzyj "misia" ze zrozumieniem to nie będziesz nikogo do szkoły wysyłał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~procesor mjodek z óha niezalogowany
29 grudnia 2022r. o 10:35
~~Jasnojasny brunet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudawobrązowa Poziomka napisał(a): Mi się zdaje, że ci co doginają do 14-tej, 15-tej zazdraszczają tym, co mają plusy: pińcet + pińcet i jeszcze kilka pińcet od kraju plus jeszcze sporo od MOPSu zasiłków na to i tamto i na wengiel kupę siana i darmowe domki/mieszkania, że se mogą pojeść za 1 zł fajnego, smacznego kurczaka. Zdrowie nie ma tu nic do rzeczy. Pracujcie, bo przecież ktoś musi na to wszystko zapracować.

Ktoś napisał: ~~Rudawobrązowa Poziomka napisał(a): Mi się zdaje, że ci co doginają do 14-tej, 15-tej zazdraszczają tym, co mają plusy: pińcet + pińcet i jeszcze kilka pińcet od kraju plus jeszcze sporo od MOPSu zasiłków na to i tamto i na wengiel kupę siana i darmowe domki/mieszkania, że se mogą pojeść za 1 zł fajnego, smacznego kurczaka. Zdrowie nie ma tu nic do rzeczy. Pracujcie, bo przecież ktoś musi na to wszystko zapracować.

Wróć do szkoły, lub kup sobie słownik.


Przed "lub" nie stawiamy przeciwnka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a dzie niezalogowany
29 grudnia 2022r. o 13:56
a dzie to wideło co w tytule pisze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.