Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
KFC w Bolesławcu już otwarte!
~~Biedra niezalogowany
14 kwietnia 2023r. o 22:44
TRAGEDIA ..zero podejścia do klienta,zero zainteresowania,czas oczekiwania na zamówienie około godziny....masakra.Dzisiaj piątek gotuję Maciek...żałosne, kucharz zatopił się w skrzydełkach...pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowa Skalnica niezalogowany
26 maja 2023r. o 17:54
W dniu dzisiejszym obsługa mega negatyw. Pół godziny oczekiwania na drive od momentu zamówienia, a w środku pusto. Szkoda, zaczniemy omijać. Takich jak my będzie więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Cis niezalogowany
26 maja 2023r. o 17:57
~~Pomarańczowobrązowa Skalnica napisał(a): W dniu dzisiejszym obsługa mega negatyw. Pół godziny oczekiwania na drive od momentu zamówienia, a w środku pusto. Szkoda, zaczniemy omijać. Takich jak my będzie więcej.


Prądu nie było .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz