Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Za ciepło aby jeździć na sztucznym, bolesławieckim lodowisku?
~~Rdzawy Rdest niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 14:29
Nie można postawić zadaszenia, ale kiedyś murowaną wiatę można było... Panie dyrektorze i prezydencie... szanujcie ludzi i ich inteligencję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rob niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 17:39
szlak mnie trafia jak słyszę takie wypowiedzi, w latach 80-tych spędzałem na lodowisku całe dnie, teraz moje dzieci siedzą w domu przed kompem bo nie ma co robić zimą, zamist pieprzonych parkomatów można bylo postawić lodowisko , zadaszyć i zainstalować agregaty , mniejsze miejscowości mają lodowiska!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Modrzew niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 17:48
~~rob napisał(a): szlak mnie trafia jak słyszę takie wypowiedzi, w latach 80-tych spędzałem na lodowisku całe dnie, teraz moje dzieci siedzą w domu przed kompem bo nie ma co robić zimą, zamist pieprzonych parkomatów można bylo postawić lodowisko , zadaszyć i zainstalować agregaty , mniejsze miejscowości mają lodowiska!


Dokładnie, nic dodać nic ująć.
Ale dlaczego nie rozumieją tego władze miasta i kierownictwo MOSiRu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stan niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 17:52
"Nie można bo lodowisko jest na terenie zalewowym".
A kto je q...wa tam zlokalizował ?
Kto planuje na tym samym terenie kompleksową modernizację basenów kortów, zadaszonej hali, szatni itd.
W tym już nie przeszkadza "teren zalewowy"?
Do dupy z taką logiką!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rob niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 18:59
teren zalewowy był od kiedy istniał mosir i nikogo to nie obchodzilo , lodowisko działało i było miejscem spotkań młodzieży (która chciała być wysportowana), i jakoś nikogo to nie "zalewało", a teraz zalewa krew ludzi chcących poprostu zażyć sportu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Szarłat niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 19:01
Plastikowe lodowisko wymyślili Chińczycy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Sanwitalia niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 19:07
Tak jak ktoś napisał, tłumaczenie bez szacunku dla inteligencji mieszkańców. To my Wam też podziękujemy na wyborach... Dziadostwo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystian niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 19:43
100 tysięcy dużo na zadaszenie to za dużo jak na złodziejstwo co nawet na choinke drugą stać niebyło gdy święta nadeszły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza