Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy bolesławianie chętnie przyjmą księdza po kolędzie?
~~Zato niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 16:25
~~Andrzej napisał(a): Ja tam przyjmę TuSSka z jego ołtarzykiem

Głupiej nie można odpowiedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miłosierdzie niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 16:37
~~Zato napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Andrzej napisał(a): Ja tam przyjmę TuSSka z jego ołtarzykiem

Głupiej nie można odpowiedzieć?

Widzisz do czego doprowadza cię twój kosciółek. Marzysz o powrocie stosów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Można niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 17:00
~~Zato napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Andrzej napisał(a): Ja tam przyjmę TuSSka z jego ołtarzykiem

Głupiej nie można odpowiedzieć?

Można się modlić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Kokornak niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 17:31
~~Andrzej napisał(a): Ja tam przyjmę TuSSka z jego ołtarzykiem

Fajny komentarz, taki nie za mądry
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Katalpa niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 17:36
Treść wypocin nie odpowiada w najmniejszym stopniu na zadane w tytule pytanie. Więcej, tytuł niewiele ma wspólnego z treścią.
Za taką rozprawkę siódmoklasista dostałby "pałę".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 17:45
Mam nadzieję, że księża po tegorocznej "kolędzie" zrozumieją wreszcie, że nie są mile widziani w domach większości mieszkańców.
A nawet ci, którzy księży przyjmują robią to głównie ze względu opinie najbliższych sąsiadów lub członków rodzin ze starszego pokolenia. starszego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwony Złotokap niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 18:04
Ja nie muszę dziecka wypisywać. Bo w ogóle nie zapisywaliśmy. A te dzieci, które były zapisane, zostały do tego stopnia zniechęcone do religii przez księży i katechetów, że wypisują się tuż po komunii (pytanie po co szły do komunii skoro teraz się wypisały) i za kilka lub kilkanaście lat chętnych do przyjęcia księdza po kolędzie, będzie trzeba ze swieczką szukać. Zresztą księży też ubywa, bo młodzi ludzie nie chcą żyć w celibacie w archaicznej instytucji i liczba tzw. powołań spada. Tak że, jak dalej pójdzie, to i po kolędzie nie będzie miał kto chodzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawy Dąb niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 18:17
~~Jaskrawoczerwony Złotokap napisał(a): Ja nie muszę dziecka wypisywać. Bo w ogóle nie zapisywaliśmy. A te dzieci, które były zapisane, zostały do tego stopnia zniechęcone do religii przez księży i katechetów, że wypisują się tuż po komunii (pytanie po co szły do komunii skoro teraz się wypisały) i za kilka lub kilkanaście lat chętnych do przyjęcia księdza po kolędzie, będzie trzeba ze swieczką szukać. Zresztą księży też ubywa, bo młodzi ludzie nie chcą żyć w celibacie w archaicznej instytucji i liczba tzw. powołań spada. Tak że, jak dalej pójdzie, to i po kolędzie nie będzie miał kto chodzić.

Jeszcze zatęsknisz za tym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego