Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy bolesławianie chętnie przyjmą księdza po kolędzie?
~~Andrzej niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 13:44
Ja tam przyjmę TuSSka z jego ołtarzykiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Katalpa niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 13:58
~~Xxx napisał(a): Na Jana Pawła ksiądz odmawiania wiernym kolędy w jednej klatce wszedł tylko do jednego mieszkania a jak sąsiedzi zapraszali księdza do domu to z wielka agresja odpowiadał że nie ma czasu redakcja powinna się zająć ta sytuacja bo frustracja księdza że nie może dzwonić nie powinna się przekładać na ludzi starszych którzy oczekują koledy


Redakcji nic do tego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aaa niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 14:31
Nie wiem czy będę w domu akurat jak będzie chodzil
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sasasasa niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 14:59
~~Żółtoszara Kolkwicja napisał(a): Dziś z dumą afirmują swój ateizm, jutro będą pluć jadem kiedy ksiądz odmówi udziału w pogrzebie.

Nie potrzebuję katabasa ani po kolendzie ani przy pogrzebie ani przy żadnej innej okoliczności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
9 stycznia 2023r. o 15:12
wchodzi panisko do mieszkania i wyciągając łapę mówi do kobiety ''całuj'' ....;D
przyjmować panisko w kapciach to obraza ...
idziesz do kościoła a panisko mówi do kobiety ''odszczekaj '' swoje słowa...
zaiste ''dobrodzieje'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lolka niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 15:16
~~sasasasa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtoszara Kolkwicja napisał(a): Dziś z dumą afirmują swój ateizm, jutro będą pluć jadem kiedy ksiądz odmówi udziału w pogrzebie.

Nie potrzebuję katabasa ani po kolendzie ani przy pogrzebie ani przy żadnej innej okoliczności.

Ja też nie. Ponadto ciągle nas straszą , grożą że do nas nie przyjdą .Zero pokory, tylko wymuszenie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mądre i szczere niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 15:42
Doczekaliśmy zmierzchu ciemnogrodu.
Nie życzymy wierzącym źle ale niech się modlą w domach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie praktykujący niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 16:13
Tli się we mnie resztka wiary ale kościół mi ją odbiera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie