Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jedzenie na wagę zrobiło w Bolesławcu furorę
~~Dziadek niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 17:52
Wszystko jest fajnie na początku z potem będzie dwa razy więcej panierki niż kotleta i 5 razy więcej warzyw udających mięso a surówki w cenie kotleta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Eukomis niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 18:30
Uczniowie Szkoły gastronomicznej skończą praktykę (odejdą) i … smacznie i tanio już może nie być
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Taaa niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 20:11
Furorę z lokalu nie robi czytność newsa, a jego odwiedzalność. Jeśli jakiś lokal w tak krótkim czasie potrzebuje kolejnej reklamy, to daleki jest od robienia furory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antos niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 20:11
Za ziemniaki insurowki płacić tyle samo co za Mieso to nie bardzo chyba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hahahah niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 20:35
~~Antos napisał(a): Za ziemniaki insurowki płacić tyle samo co za Mieso to nie bardzo chyba


nie jedz biedaku ! XD HAHAHAHAH
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Kolkwicja niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 21:20
~~Pozytyw napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karina napisał(a): Minusem jest to, że mięso, ziemniaki, surówna są w jednej cenie.


Tak czy inaczej za obiad pod korek wychodzi około 30zł. Mi się mega ten pomysł podoba. Nie czekam - szybko, taniej i zdrowiej niż w maku.
Sorki ale jak zjesz za 30 zł pod korek to masz bardzo krótką szyjkę . Nie trzeba inżyniera żeby dodać gramy do ceny . Dodaj sobie ziemniaki plus mięcho plus surówkę . Ok jeśli starczy ci 100 gram ziemniaków 200 gram mięsa ok 200 gram surówki to się zmieścisz w 30 zł. Ja byłem tam dwa razy i mniej niż 50 nie zapłaciłem . Ok jedzenie może i jest dobrze doprawione , ale jest co najmniej letnie , wszystko panierowane jest suche . Ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowa Iglica niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 21:30
~~hahahah napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Antos napisał(a): Za ziemniaki insurowki płacić tyle samo co za Mieso to nie bardzo chyba


nie jedz biedaku ! XD HAHAHAHAH


Ja tam bogatego nie widziałem.
Za identycznną kase można zjeść 'lepiej'.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Żagwin niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 22:21
Mocno przereklamowane i drogo. Jedzenie na wage to porazka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza