Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziękowali śp. Dariuszowi Pawliszczy za pomysł i wybudowanie basenu "Delfinek" [WIDEO]
~~Swiety niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 16:50
Ze swoich pieniędzy wybodowal ten basen .,to normarnosc każdego nieroba na stołku gminy. Przecież pensja jest z budżetu,Święty wybudował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leszek niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 17:03
Nie wiedziałem, że sam wybudowal i dal swoje pieniądze, zapewne szlachetny człowiek..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PiS niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 19:00
Jak za komuny nieroby przecinają wstęgę i się chwala postępem. W Wolnej Polsce rozliczymy nierobow.Zmienimy układ samorządowy nie będzie pociotek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leszek niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 19:22
Ja mam pomysl wybudowania Centrum Sportu na terenach działkowych na ulicy Spokojnej .A po śmierci nie zapomnijcie powiedziedz ,że miałem taki pomysł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Karagana niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 19:41
Santo Subito jako prywatny przedsiębiorca zafundował basen dla Gromadki. Wybudujmy mu pomnik i co roku mu składajmy kwiaty prrzed pomnikiem wdzięczności za krytty basen ,przecież sam budował od świtu do nocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 19:50
~~Leszek napisał(a): Ja mam pomysl wybudowania Centrum Sportu na terenach działkowych na ulicy Spokojnej .A po śmierci nie zapomnijcie powiedziedz ,że miałem taki pomysł.

Odnośnie centrum sportowego przy ul. Spokojnej to nie jest nowy pomysł. Budowę obiektów sportowych przy ulicy Spokojnej było planowane już w latach siedemdziesiątych. Miejscem budowy tych obiektów miał być teren, na którym obecnie znajdują się ogrody działkowe "Gwarek". Bolesławiec po powstaniu nowych województw w tym jeleniogórskiego, można było wówczas odnieść takie wrażenie, że był przez nowych włodarzy ewidentnie pomijany przy różnych inwestycjach. Min. Bolesławiec został pominięty przy budowie nowych szpitali w woj. jeleniogórskim. Bolesławiec miał projekt nowego szpitala, który miał powstać przy ul. Jeleniogórskiej. Budynki w systemie pawilonowym miał być wzniesione w miejscu gdzie dzisiaj jest ulica Herberta. niestety inwestycji tej nie zrealizowano a zrealizowano budowy szpitali we Lwówku Śląskim, Lubaniu i Zgorzelcu. Bolesławiecki szpital do dzisiaj można powiedzieć, że jest reanimowany poprzez ciągle dobudówki i modernizacje. Dzisiaj o budowie obiektów sportowych przy Spokojnej oprócz remontu stadionu możemy zapomnieć. Z jednej strony w mieście powstało kilka hal sportowych a z drugiej strony nie mamy klubów , które byłyby na takim poziomie ligowym, który wymagałby hali, która miałaby pomieścić dwa lub trzy tysiące kibiców.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Karagana niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 20:04
Naszym szy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 20:23
Ten Czaruś to wszędzie się promuje ,ale jak w Wąsoszu na wysypisko śmieci zwożone są substancje toksyczne to się od tego odcina i udaje ,że to nie jego problem .Nigdy więcej na bezpartyjnego byłego komunistę nie zagłosuję .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza