Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziękowali śp. Dariuszowi Pawliszczy za pomysł i wybudowanie basenu "Delfinek" [WIDEO]
~~Pszeniczna Szachownica niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 11:00
brawo, tak trzeba działać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 12:16
Kiedyś byłem na pogrzebie , po którym była stypa .
Wstaję synowa zmarłego i wznosi toast :
"Zdrowie pana Staszka (zmarłego)" .
Można....można.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leszek niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 12:31
Z LUDZI ROBICIE DEBILI.JA MAM POMYSL MAM 1 MILIARD Z BUDZETU ZAPRACOWANYCH FIRM Z PODATKU.A JA JESTEM PANEM BOGIEM I WYBUDUJE WAM BASEN..JA JAKO BIURKOWY NADZORCA Z WASZYCH PODATKOW UMOZLIWIE WAM WSTEP DO LASU.LUDZIE ZACZNIJCIE MYSLEC ,CHYBA TYCH LUDZI TRZEBA ZAMKNAC DO SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zzz niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 12:34
~~Leszek napisał(a): Z LUDZI ROBICIE DEBILI.JA MAM POMYSL MAM 1 MILIARD Z BUDZETU ZAPRACOWANYCH FIRM Z PODATKU.A JA JESTEM PANEM BOGIEM I WYBUDUJE WAM BASEN..JA JAKO BIURKOWY NADZORCA Z WASZYCH PODATKOW UMOZLIWIE WAM WSTEP DO LASU.LUDZIE ZACZNIJCIE MYSLEC ,CHYBA TYCH LUDZI TRZEBA ZAMKNAC DO SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO.

Leszku, na początek wyłącz capslock
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Szachownica niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 12:35
Raczej Ciebie trzeba przebadać, bo piszesz rzeczy niedorzeczne. I nic nie rozumiesz. Może pisowski troll jesteś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Karagana niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 12:56
~~Pszeniczna Szachownica napisał(a): Raczej Ciebie trzeba przebadać, bo piszesz rzeczy niedorzeczne. I nic nie rozumiesz. Może pisowski troll jesteś?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Wiśnia niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 13:02
Dobrze że chociaż pomyśleli i zaprosili panią Martę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klk niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 16:39
Ależ mnie takie imprezy osłabiają. Myśmy z komuny wyszli ale komuna z nas jeszcze nie:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza