Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowogrodziec dostaje zaległy węgiel
~~Wiśniowy Uczep niezalogowany
18 stycznia 2023r. o 11:20
~~Bcb napisał(a): Magister, przecie komp sam ci napisze poprawnie, nie pultaj się BBC


Ale jakoś temu gamoniowi nie napisał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Górnik niezalogowany
18 stycznia 2023r. o 15:26
~~xyz napisał(a): Trochę to śmieszne bo ja niedawno rozmawiałem w gminie i zostałem poinformowany ,że mam numer 1360 na rok 2022 .Jeśli kwoty zamówione to 1000 ton to jak to zrozumieć jeśli ja jestem w kolejce 1360 a złożyłem wniosek o 1,5 tony to coś tu nie gra .


500 pierwszych wniosków zostało już zrealizowanych , cierpliwie czekaj za chwilę dostaniesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Górnik niezalogowany
18 stycznia 2023r. o 15:28
~~emeryt napisał(a): A w mieście Bolesławiec jak wygląda sytuacja? Bo wiem ze ludzie wciąż czekają na węgiel z ubiegłego roku. Na koniec grudnia dostarczono mniej niż 10% zamówionego węgla. Kiedy w końcu będzie można zacząć palić w piecu? Lada dzień nadciągają mrozy i skończą się żarty. Na stronie Urzędu Miasta wcześniej był komunikat o dostawach węgla z informacją, że będą informować o kolejnych dostawach. Komunikat zniknął. Czyżby kolejnych dostaw nie było do tej pory?


Ma się dobrze, cierpliwie czekaj , dostaniesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Górnik alfabeta analfabeta niezalogowany
18 stycznia 2023r. o 15:36
~~bbc napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Siny Motylek napisał(a): po co zamawiać węgiel od państwa ludzie kupią droższy u prywaciarzy pżecierz oni nie zostawią węgla na lato a państwo morze


Człowieku gdzie chodziłeś do podstawówki ?PRZECIEŻ i może ,tak się pisze chyba że ,bałtyckie to morze .

A może, morze ty się mylisz. Przecież, pżecierz tak jest dobrze, musi być dobże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gdzie węgiel niezalogowany
18 stycznia 2023r. o 22:19
Relich to jest dobry burmistrz dzięki niemu mam w domu 24 stopnie ciepła w nocy 10 i 14 stopni w dzień .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stary Zgred niezalogowany
18 stycznia 2023r. o 22:30
~~Gdzie węgiel napisał(a): Relich to jest dobry burmistrz dzięki niemu mam w domu 24 stopnie ciepła w nocy 10 i 14 stopni w dzień .


To on u ciebie za palacza robi? W sumie wypłatę ma cienką to się nie dziwię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
19 stycznia 2023r. o 12:38
PINOKIO stoi przed hałdą miału i kłamie w żywe oczy ,że węgla nigdzie nie brakuje a nawet jest jego nadmiar to ja się Quźwa pytam Relich gdzie jest węgiel za zeszły rok .???????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A niezalogowany
19 stycznia 2023r. o 15:57
W kopalni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.