Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybuch na stacji Lotos w Zgorzelcu, zginął pracownik firmy wykonującej remont - ZOBACZ WIDEO
~~Pszeniczna Szachownica niezalogowany
23 stycznia 2023r. o 11:15
Jakby nie popatrzeć to tragedia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Golteria niezalogowany
23 stycznia 2023r. o 12:19
Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Hebe niezalogowany
23 stycznia 2023r. o 19:38
Przed kilkunastu laty od wybuchu zginął spawacz z Boleslawca .Wykonywał prace spawalnicze zbiornika remontowanego przy CPN w Zgorzelcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Kalina niezalogowany
23 stycznia 2023r. o 21:38
A co kogo na Bolcu obchodzi, co się dzieje w dalekiej Polsce. Lenistwo redakcji mamy chwalić ? Mało dzieje się u nas w mieście ? Wystarczy poczytać i popytać. Drogi słabo odśnieżane, dziurawe (kiedy remont), brak parkingów z kopertami, a Komisja Infrastruktury olewa, ginie paliwo z aut, a policjanty, zamiast montować kamery na osiedlach, wynieśli się 'poza centrum', straż miejska, która nie działa, a tylko 'wozi się' w ciągu dnia marnując drogie paliwo. Gdzie imprezy dla mieszkańców z pominięciem niszowych przesiedleńców i wszechobecnej Bośni i Hercegowiny. Gdzie przyszłe koncerty na święta miasta i ceramiki. Znów dno ? To teraz trzeba działać, żeby nie było nikogo z byłej Jugosławii. Potem będzie już totalne dno dzięki 'starszej osobie' rządzącej BOK i tymi koncertami, która wszystko robi pod siebie, a nie pod mieszkańców. Tyle jest tematów, a wy o Zgorzelcu ? Opamiętajcie się!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Orzech niezalogowany
24 stycznia 2023r. o 8:13
~~Makowa Kalina napisał(a): A co kogo na Bolcu obchodzi, co się dzieje w dalekiej Polsce. Lenistwo redakcji mamy chwalić ? Mało dzieje się u nas w mieście ? Wystarczy poczytać i popytać. Drogi słabo odśnieżane, dziurawe (kiedy remont), brak parkingów z kopertami, a Komisja Infrastruktury olewa, ginie paliwo z aut, a policjanty, zamiast montować kamery na osiedlach, wynieśli się 'poza centrum', straż miejska, która nie działa, a tylko 'wozi się' w ciągu dnia marnując drogie paliwo. Gdzie imprezy dla mieszkańców z pominięciem niszowych przesiedleńców i wszechobecnej Bośni i Hercegowiny. Gdzie przyszłe koncerty na święta miasta i ceramiki. Znów dno ? To teraz trzeba działać, żeby nie było nikogo z byłej Jugosławii. Potem będzie już totalne dno dzięki 'starszej osobie' rządzącej BOK i tymi koncertami, która wszystko robi pod siebie, a nie pod mieszkańców. Tyle jest tematów, a wy o Zgorzelcu ? Opamiętajcie się!!!

Człowieku, przecież Zgorzelec jest niedaleko od Bolesławca. Spójrz na mapę i ogarnij się. Poza tym właścicielem stacji jest firma z Bolesławca. Tyle...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maniek niezalogowany
24 stycznia 2023r. o 20:00
Ciekawy jestem jak do tego doszło,to co widać na filmie to dwóch pracowników na górze a jeden niby na dole dla mnie niby to jakas ściema z tym pracownikiem w zbiorniku.
Kamery skierowane na zbiornik i nawet całokształtu filmu nie pokazali jak rozpoczynają pracownicy tej firmy pracę tylko wybuch.
A co do pracowników tej firmy to zorientowałem się że łącznie z kierowcą było ich 3-ech,czyli kierowca i 2-uch pracowników na górze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerstwy niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 20:20
~~Maniek napisał(a): Ciekawy jestem jak do tego doszło,to co widać na filmie to dwóch pracowników na górze a jeden niby na dole dla mnie niby to jakas ściema z tym pracownikiem w zbiorniku.
Kamery skierowane na zbiornik i nawet całokształtu filmu nie pokazali jak rozpoczynają pracownicy tej firmy pracę tylko wybuch.
A co do pracowników tej firmy to zorientowałem się że łącznie z kierowcą było ich 3-ech,czyli kierowca i 2-uch pracowników na górze.

Było trzech pracowników z firmy, jeden w zbiorniku, dwuch na powierzchni i jeden urzędnik UDT w sumie 4 osoby. Jeden trzymał drabine i gość miał już wychodzić ale coś poszło nie tak.
Chciałeś zobaczyć film z całego dnia pracy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowa Czubatka niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 3:30
Wina Obajtka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza