Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

€ albo finansowa katastrofa

11445
PanM
29 stycznia 2023r. o 22:22
~~Jaskrawożółty Szarłat napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał:

Mi wyszło że płacił bym 3% = 90 000 PLN lub 19150 €. Ale podatek katastralny oraz wszystkie inne nie nakładają na nas Niemcy tylko nasi dobrodzieje w Warszawie i Bolesławcu.


Z polecenia ełrokołchozu.

Unia nakazała Ratuszowi w Bolesławcu zamontować parkomaty? Nakazała ustalić najwyższe możliwe stawki podatków od nieruchomości ? Nakazała nakładać haracz za handel alkoholem i podatek transportowy ?
Unia nakazała budować państwowe żłobki i przedszkola.? Unia nakazała wprowadzić VAT 23%? Unia nakazała zakazać produkcji alkoholu przez firmy prywatne ? I tysiące innych przykładów.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszara Laurencja niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 22:25
PanieM skończ pan JOJCZYĆ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 7:48
~~pinochet napisał(a): Ja bym poszedł dalej-pieniądz elektroniczny(wyłącznie) albo finansowa katastrofa

chyba cie pogielo...
pieniadz elektroniczny=niewolnictwo,
jak beda chcieli, zablokuja ci konto i trawe bedziesz jadl....
euro? totalna zapasc, patrz slowacja, litwa i juz chorwacja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 9:31
~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~pinochet napisał(a): Ja bym poszedł dalej-pieniądz elektroniczny(wyłącznie) albo finansowa katastrofa

chyba cie pogielo...
pieniadz elektroniczny=niewolnictwo,
jak beda chcieli, zablokuja ci konto i trawe bedziesz jadl....
euro? totalna zapasc, patrz slowacja, litwa i juz chorwacja

Szkoda,że się nie domyśliłem,że to była tylko ironia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Pustynnik niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 9:31
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pinochet napisał(a): Ja bym poszedł dalej-pieniądz elektroniczny(wyłącznie) albo finansowa katastrofa

chyba cie pogielo...
pieniadz elektroniczny=niewolnictwo,
jak beda chcieli, zablokuja ci konto i trawe bedziesz jadl....
euro? totalna zapasc, patrz slowacja, litwa i juz chorwacja

Szkoda,że się nie domyśliłem,że to była tylko ironia

Domysliles
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~okloo11 niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 10:59
Dziadku skończ to swoje komusze pie...rdzenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
30 stycznia 2023r. o 11:19
~~okloo11 napisał(a): Dziadku skończ to swoje komusze pie...rdzenie

Może kiedyś zrozumiesz młody człowieku jak funkcjonują światowe finanse. Może zrozumiesz że to ty jesteś przedstawicielem zatęchłej komuny. Doczekasz wieku emerytalnego przypomnij sobie to co tu napisałeś.
PanM całe życie żył ze swojej pracy . Teraz cieszy się spokojnym statusem emeryta o jakim ty nawet nie możesz marzyć.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Enkiant niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 11:24
PanieM ,zapomniałeś dopisać że do pełni szczęścia
brakuje wypłaty w ojro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.