Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Najobszerniejszy i najdokładniejszy test alergiczny ALEX² - sprawdź co dokładnie Cię uczula
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
WOŚP w Bolesławcu zebrał już prawie milion złotych!
~~Zszarzała Naparstnica niezalogowany
7 lutego 2023r. o 22:30
Jak dobrze pójdzie to za rok WOŚP się postara i będzie zbierać na Ukraiński Uniwersytet Katolicki we Wrocławiu i cerkiew w Zgorzelcu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
16 lutego 2023r. o 12:50
Podoba mi się idea WOSP, ale te wyliczanki to już niespecjalnie. Dlaczego, jak już liczymy wstecz, nie policzymy ile zebrano u nas od początku grania Orkiestry?. Generalnie służba zdrowia to taki worek bez dna. Zaspokojenie jej wszystkich potrzeb jest niezwykle trudne. Rozwijające się "technologie" medyczne a szczególnie diagnostyczne i zabiegowe, wymagają wymiany sprzętu nie co czterdzieści pięćdziesiąt lat, ale dużo szybciej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% dla Klekusiowa