Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łasicka oświetlona LEDami
~~098 niezalogowany
9 lutego 2023r. o 7:30
~~Powiatowy napisał(a): Szok i niedowierzanie ! Gmina Osiecznica od 3 lat oświetlona ledami i nikt halo nie robi,


Panie, wybory nadchodza. Wladza chce pokazac jak wiele robi dla swoich wyborcow, tak by zapomnieli o tym za co powinna zostac wywieziona na taczkach.

PS. Czy ktorys z kandydatow obiecuje likwidacje Platnej Strefy Parkowania? Pytam bo szukam kandydata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Forsycja niezalogowany
9 lutego 2023r. o 8:06
Zrobimy kampanię dla kandydata który zapewni że zlikwiduje SPP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Zaślaz niezalogowany
9 lutego 2023r. o 8:06
~~098 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Powiatowy napisał(a): Szok i niedowierzanie ! Gmina Osiecznica od 3 lat oświetlona ledami i nikt halo nie robi,


Panie, wybory nadchodza. Wladza chce pokazac jak wiele robi dla swoich wyborcow, tak by zapomnieli o tym za co powinna zostac wywieziona na taczkach.

PS. Czy ktorys z kandydatow obiecuje likwidacje Platnej Strefy Parkowania? Pytam bo szukam kandydata


to tak jak i ja...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jerzy niezalogowany
9 lutego 2023r. o 10:53
Czy nie zastanawia fakt, że świecą na niebiesko? Proszę mi wytłumaczyć dlaczego taka barwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Kocanki niezalogowany
9 lutego 2023r. o 12:27
~~jerzy napisał(a): Czy nie zastanawia fakt, że świecą na niebiesko? Proszę mi wytłumaczyć dlaczego taka barwa

W punkt.Bo to nie jest zwykle światło tylko specjalne diody do ....W lampach są prawdopodobnie nadajniki 5g do systemu kontroli społecznej.Czujniki obecności .Zresztą było pisane w poprzednim artykule na ten temat.Smart city ludzie to globalny plan globalnej kontroli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Kocanki niezalogowany
9 lutego 2023r. o 12:32
~~Zgniłozielony Kocanki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~jerzy napisał(a): Czy nie zastanawia fakt, że świecą na niebiesko? Proszę mi wytłumaczyć dlaczego taka barwa

W punkt.Bo to nie jest zwykle światło tylko specjalne diody do ....W lampach są prawdopodobnie nadajniki 5g do systemu kontroli społecznej.Czujniki obecności .Zresztą było pisane w poprzednim artykule na ten temat.Smart city ludzie to globalny plan globalnej kontroli.

https://stronazdrowia.pl/zarowki-led-sa-szkodliwe-dla-zdrowia-francuski-rzad-ostrzega-przed-ich-uzywaniem/ar/14136667
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gregor niezalogowany
9 lutego 2023r. o 12:33
https://stronazdrowia.pl/zarowki-led-sa-szkodliwe-dla-zdrowia-francuski-rzad-ostrzega-przed-ich-uzywaniem/ar/14136667
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
9 lutego 2023r. o 14:01
~~Szafranowa Forsycja napisał(a): Zrobimy kampanię dla kandydata który zapewni że zlikwiduje SPP.


jak już to ja proponuję tego grubego z koziej górki...
zawsze marzyło mu się ''koryto'' a teraz po tym co ostatnio wyprawia wiem dlaczego koryto...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.