Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radny Dawid Sarbak szefem KRUS
~~Oberżynowa Słonecznica niezalogowany
16 marca 2023r. o 5:51
Obłowi się jak pogoda w agencji restrukturyzacji rolnictwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
16 marca 2023r. o 8:46
Jakie ma wykształcenie ten co przeszedł do Zadzadu ZC?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Monika niezalogowany
16 marca 2023r. o 9:37
Gratulacje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
16 marca 2023r. o 9:58
Coś mi tam pomagał w ARiMR o/Bolesławiec.Bardzo miły facet.Byc może jako szef Krus-u będzie więcej zarabiał,choć uważam,że z jedną z przyczyn zmiany posady może byc to co szykuje rolnikom PiS jeśli chodzi o dopłaty bezpośrednie.Nominalny spadek o 30 procent,nie wspomnę tu o realnym ,jeśli chodzi o sile nabywcza złotówki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
16 marca 2023r. o 10:00
Coś mi tam pomagał w ARiMR o/Bolesławiec.Bardzo miły facet.Byc może jako szef Krus-u będzie więcej zarabiał,choć uważam,że z jedną z przyczyn zmiany posady może byc to co szykuje rolnikom PiS jeśli chodzi o dopłaty bezpośrednie.Nominalny spadek o 30 procent,nie wspomnę tu o realnym ,jeśli chodzi o sile nabywcza złotówki.Termin składania nowych wniosków już rozpoczęty,a nikt nie wie jak to robić,łącznie z urzędnikami,jakąś masakra.Mysle,że pan Dawid nie chciał się tłumaczyć za PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowe Przymiotno niezalogowany
16 marca 2023r. o 10:12
A był jakiś konkurs na to stanowisko, ja się pytam? Czy tak z nadania, po lini partyjnej się to odbyło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zbigniew G niezalogowany
16 marca 2023r. o 11:47
~~Czerwony Agrest napisał(a): Najlepsze to, że ci co go tu cisną sami zapewne nie mają połowy jego osiągnięć w wykształceniu. No ale to jest właśnie metoda na kompleksy i usprawiedliwianie swojego lenistwa i braku zdolności.

Masz rację bo tak właśnie robi cały elektorat PIS-u bo tego włąsnie ich uczą. Lenistwa, nic nie robienia, tępoty i wytykania wszystkim wszystkiego bo sami w dupie byli i gówno widzieli. Fajnie nie widzicie jak to jest Pisowcy ja z Was się śmieją i wytykają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Krwawnica niezalogowany
16 marca 2023r. o 11:59
~~Rudobrązowe Przymiotno napisał(a): A był jakiś konkurs na to stanowisko, ja się pytam? Czy tak z nadania, po lini partyjnej się to odbyło.

A Malkowski został za Pogodę kierownikiem ARIMR z konkursu ? Ktoś to w ogóle sprawdził?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza