Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stadion w ruinie
~~Kibic niezalogowany
19 kwietnia 2023r. o 19:52
Zróbcie ten stadion porządnie, oświetlenie, szatnie budynek klubowy ten stadion będzie na lata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Mamutowiec niezalogowany
19 kwietnia 2023r. o 21:26
tytuł z d,,,,y wzięty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kupa śmiechu niezalogowany
19 kwietnia 2023r. o 21:52
W remoncie, a nie w ruinie. Dokładnie tytuł z ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~eds niezalogowany
19 kwietnia 2023r. o 21:53
stadion w remoncie a nie w ruinie !!!!!!!!!!!! kto w tej redakcji pisze te teksty???? dramat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~RK niezalogowany
19 kwietnia 2023r. o 22:44
Ja na tym stadionie przebiegłem setki kilometrów. Na nim przygotowywałem się do Mistrzostw Polski i to na piaszczystej bieżni. Ach były czasy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bbb niezalogowany
19 kwietnia 2023r. o 22:48
Tytuł wzięty z hasła wyborczego P.I.S - Polska w ruinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PiotRomat niezalogowany
19 kwietnia 2023r. o 23:38
Zróbcie stadion żużlowy w tym smutnym jak p.... mieście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fkrod niezalogowany
20 kwietnia 2023r. o 8:07
panem et circenses - Chleba i Igrzysk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.