Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Ustawa Lex Tusk to sąd kapturowy - mówi poseł Robert Kropiwnicki - WIDEO
~~Lilioworóżowa Bazylia niezalogowany
31 maja 2023r. o 21:58
Ta ustawa to kolejny śmieć prawny i powinna trafic tam gdzie jest miejsce śmieci razem z jej autorami, zwolennikami i sygnatariuszami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Syfilis niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 9:16
https://tvn24.pl/polska/lex-tusk-krzysztof-gawkowski-o-komisji-ds-rosyjskich-wplywow-chcecie-nas-zakuwac-w-kajdany-to-zakuwajcie-7155154

Trybunał Stanu dla Dudy jest więcej niż pewny. Mamy dość tego syfu !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~16okruJ niezalogowany
2 czerwca 2023r. o 6:10
Przypomnę, że „komisja” może wezwać np. szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego lub Służby Kontrwywiadu Wojskowego na przesłuchanie. Może wezwać każdego wywiadowcę, policjanta i urzędnika. Każdego z nich może zwolnić z obowiązku dotrzymania tajemnicy służbowej. Wtedy przesłuchiwany będzie musiał powiedzieć wszystko, co wie. Co zatem dałaby „komisja” agentom i sojusznikom Kremla, którzy weszliby w jej skład? Pełny i ekspresowy dostęp do wszystkich tajemnic państwowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
3 czerwca 2023r. o 7:17
Bon voyage! ZJEPy.Już jesienią puścimy was w skarpetkach i zimowych sandałach .Nie będzie grubych kresek, skruszonych przestępców, abolicji, ani ułaskawień. Będziemy was ścigać, nigdzie się nie schowacie, odzyskamy wszystko, co nakradliście. Myślicie,że to czcze gadanie? Bynajmniej, to solenna obietnica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMA Praca dla Ciebie