Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Już w piątek w Perle Żeliszowa „Serva padrona” z udziałem Bogdana Nowaka
~~Burozielona Surfinia niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 7:46
Ceny w euro???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Miłek niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 8:10
~~Burozielona Surfinia napisał(a): Ceny w euro???

Już się Niemiaszki zaczynają panoszyć.
Bojkot!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Dereń niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 9:57
Perła zeliszowa z pląsającym Panem Nowakiem. Tego zapewne nie da się odzobaczyć jak się zobaczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Męczennica niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 10:05
Wydumany problem, że w euro. Warto zwrócić też uwagę, że euro jest europejską, nie niemiecką walutą. Niemiecką walutą byłą DM. Lepiej się cieszyć z tego, że ceny dla dzieci są dużo niższe niż dla dorosłych. Za zachodnią granicą w wielu miejscach dzieci i młodzież mają mieć kontakt z kulturą i dlatego mają mocno obniżone lub darmowe wejściówki. Więc zamiast psioczyć, lepiej się cieszyć. W firmach rozliczenia w eur, usd czy innych walutach są na porządku dziennym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zuzia niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 11:18
~~Biskupia Męczennica napisał(a): Wydumany problem, że w euro. Warto zwrócić też uwagę, że euro jest europejską, nie niemiecką walutą. Niemiecką walutą byłą DM. Lepiej się cieszyć z tego, że ceny dla dzieci są dużo niższe niż dla dorosłych. Za zachodnią granicą w wielu miejscach dzieci i młodzież mają mieć kontakt z kulturą i dlatego mają mocno obniżone lub darmowe wejściówki. Więc zamiast psioczyć, lepiej się cieszyć. W firmach rozliczenia w eur, usd czy innych walutach są na porządku dziennym.

Pierwszy raz w moim długim życiu widzę cenę w euro na wydarzenie kulturalne organizowane w Polsce. Nieładnie, to może stanowić realną przeszkodę dla wielu ludzi. Nieładnie też, że informacja o takim wydarzeniu pojawia się w jego przeddzień na miejscowym portalu. Dla kogo to wydarzenie jest organizowane?!? Z ciekawości przejdę się i zobaczę. Mieszkanka Żeliszowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtorudy Ambrowiec niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 11:21
Szkoda ze Polska nie jest w strefie EURO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zuzia niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 12:31
Mnie nie szkoda, wręcz przeciwnie, cieszy mnie, że przynajmniej nadal mamy swoją tradycyjną walutę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Karagana niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 12:34
Jak przyjdę ze złotówkami to mnie wywalą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza